Nöbet coşkusu bitmedi

Antalya’da final öncesi son demokrasi nöbetinde halkın coşkusu yine dinmedi. Vali Karaloğlu milletin 26 gündür meydanlarda birlik ve beraberlikle milli iradeye sahip çıktığını söyledi

Giriş Tarihi: 11.8.2016
Nöbet coşkusu bitmedi
Antalya'da final öncesi son demokrasi nöbeti halkın büyük katılımı ile gerçekleşti. Binlerce Antalyalı ellerinde bayraklarla Cumhuriyet Meydanı'nı doldurdu. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de demokrasi nöbetine destek verdi.

ARTIK ESKİ TÜRKİYE DEĞİLİZ
Milletin 26 gündür meydanlarda birlik, beraberlik ve kardeşlikle milli iradeye sahip çıktığının altını çizen Vali Karaloğlu, "Milletimiz emperyalist ülkelere 'söz konusu vatan olunca biz sağcı, solcu, futbolcu dinlemeyiz; biz bu bayrağın altında birleşiriz' mesajı verdi" dedi. 'nin artık birilerinin kurduğu oyunda figüran olmadığının altını çizen Münir Karaloğlu, "Burası eski değil. Bize eski muamelesi yapamazsınız. Ey Avrupa Birliği, ey Amerika, bize eski Türkiye muamelesi yapmayın. Siz de Türkiye'ye bakışınızı değiştirmek zorundasınız" diye konuştu.

HAİNLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
Fransa'da yaşanan terör saldırısı sonrası dünyanın bütün liderlerinin 'teröre hayır' demek için Paris'e gittiğini hatırlatan Karaloğlu, "Peki 15 Temmuz gecesi biz ne yaşadık? Bizimki terör değil miydi? Hem de bizimki içeriden, kendi silahımız, kendi uçağımız, kendi topumuz, kendi tankımızla, bu milletin 240 evladı şehit edildi. 2 bin 200 vatandaşımız yaralandı. Peki ey Batı, ey dünya, sizin ölen insanlarınız insandı, sizinki terördü, biz koştuk geldik, size başsağlığı diledik. Siz neden koşup Türkiye'ye gelmediniz, 'Geçmiş olsun, kınıyoruz, lanetliyoruz, bu da bir terördür' demediniz" şeklinde konuştu. AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ise tutulan demokrasi nöbetinin kutsal olduğunu vurguladı. Sümer sözlerini, "Kötüler için, hainler için yaşasın cehennem" sözleriyle tamamladı. Gece, Kepez Belediyesi'nin Tasavvuf Grubu'nun seslendirdiği ilahilerle devam etti.

SÜMÜKLÜ FETO
ABD'nin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i iade etmesi gerektiğinin vurgulayan Vali Karaloğlu, "Ey Amerika, ey stratejik ortağımız; ülkede kan akıtan, ordunun içerisine hainlerini, çetesini sızdıran bir terör örgütü var. İsmi ne, FETÖ terör örgütü. Lideri kim, sümüklü Feto. Nerede bu adam, Amerika'da. Terör, DAEŞ yapınca kötü, Türkiye'de FETÖ yapınca kötü değil mi? Ver o zaman adamı, niye bekletiyorsun orada. Sen halen delil diyorsun, ne delili? 240 vatandaşım ölmüş, ne delili arıyorsun halen? Bunun delili mi olurmuş" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nöbet coşkusu bitmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN