Loca karmaşası

spor’un localarına büyük ilgi var. Özellikle batı locaları bitmek üzere. Bu arada ANSİAD daha önce aldıkları locanın değiştirilmesi üzerine kulübe ihtar gönderdi

Giriş Tarihi: 16.8.2016
Loca karmaşası
Antalyaspor bu hafta sonu yeni sezonun ilk maçına çıkıyor. Kombine satışları sürüyor, taraftarın daha fazla tribüne gelmesi için çalışmalar yapılıyor. Bu sırada localar da büyük ilgi görmeye devam ediyor. spor'un maçlarını oynadığı Antalya Stadı'ndaki 42 locadan 26'sının şu ana kadar satıldığı açıklandı. Bakım işlemi tamamlanmak üzere olan saha zemini, ligin ilk maçına yetişecek.

STAT DEVREDİLİYOR
Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait statta devir işlemleri için de müracaat yapıldı. Stattaki ticari alanların gelirinin, Antalyaspor Kulübü Derneği yönetimine geçmesi planlanıyor. Stadın genelinin devrinin de yakın zamanda yapılması hedefleniyor.

6 MİLYON HEDEFİ
Antalyaspor logolu Passolig kartı ve kombine satışlarında artış hedefleyen kırmızı beyazlı kulüp, locaları yeniledi. Oturma grubu, mini bar ve Antalyaspor logolu baskı yapılan loca duvarlarına taraftar yoğun ilgi gösterdi. Stattaki 42 locadan 26'sı satıldı. Localardan en yoğun ilgiyi batı tribünü gördü. Batı tribünündeki locaların tamamının satıldığı statta, doğu tribününde satışı süren 16 loca kaldı. Fiyatı 80 bin ile 160 bin lira arasında değişen locaların satışının gerçekleşmesiyle Antalyaspor yönetimi, localardan 6 milyon lira gelir hedefliyor.

ANSİAD ŞİKAYETÇİ
Antalyaspor'dan loca alıp şu ana kadar devralamayan da var. Bunlardan biri de Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) oldu. Gültekin Gencer döneminde yapılan anlaşma ile loca satın alan ANSİAD yönetimi, locanın parasını yeni yönetim döneminde verdi. Ancak önceki yönetim döneminde anlaşma sağlanan loca yerine başka loca verilince ANSİ- AD kulübe ihtarname gönderdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Loca karmaşası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN