Batıyormuşuz

Giriş Tarihi: 20.8.2016
Batıyormuşuz

Antalyaspor Başkanı Ali , “Biz gelmeseydik kulübün kapısına 4-5 ay içerisinde kilit vurulurdu” diyerek önceki yönetimle ilgili çarpıcı detayları kamuoyu ile paylaştı

Antalyaspor Başkanı Ali TSYD Antalya Şubesi Yönetim Kurulu'nun 'Hayırlı olsun' ziyaretinden sonra gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Gültekin Gencer yönetiminin beklediklerinden çok daha ağır bir mali tablo bıraktığını ve bu tabloyu önümüzdeki hafta yapacakları basın toplantısında detaylarıyla paylaşacağını söyledi. , "Özetle şunu söyleyeyim, biz gelmeseydik 4-5 ay içerisinde kulübün kapısına kilit vurulurdu" dedi.

İSİM SPONSORLUĞU YOK
Stada isim sponsoru alacaklarını ancak Antalyaspor'un önüne veya arkasına sponsor almayacaklarını ifade eden Başkan Öztürk, "Ben de bir taraftarım. Bazı değerlerin dokunulmaz olduğuna inanıyorum. 3 ciddi firmadan teklif gelmesine rağmen sponsorluğu doğru bulmadık. Beklentimiz sadece biz bazı değerleri göz önünde tutup gelir kaynağından vazgeçerken taraftarın da kulübünü yalnız ve sahipsiz bırakmaması" diye konuştu. Eto'o transferine de değinen Başkan Öztürk, "Ortada sponsorluk anlaşması yok. Futbolcunun parası tamamen kulüp kasasından ödenmiştir. IATI firması 1.5 milyon euro karşılığında iki yıllık forma reklamı vermiş, bunun da 600 bin eurosunu henüz ödememiştir. Üstelik sözleşmede bonservis bedelinin yüzde 50'sine sahiptir. Bu firmanın futbolcumuzla bir araya gelip açık bir şekilde başka takımlara satma çabası içinde olmasını da anlayabilmemiz mümkün değildir" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batıyormuşuz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN