Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Düden’de ikinci perde

Giriş Tarihi: 22.8.2016
Düden’de ikinci perde

Düden Kavşağı Projesi çerçevesinde ikinci etap çalışmaları bugün başlıyor. Çalışmalar kapsamında; bazı caddeler bugünden itibaren trafiğe kapatılacak

Antalya trafiğine köklü çözüm getirmesi amacıyla başlatılan Düden Kavşağı Projesi çerçevesinde Yeşilırmak- Caddelerine alttan geçişi sağlayacak katlı kavşak projesinin ikinci etap çalışmaları bugün başlıyor. Çalışmalar kapsamında; Yeşilırmak Caddesi'nin Gazi Bulvarı ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesi arasında kalan kısmı, Sakarya Bulvarının Karayusuf Caddesi ile Yeşilırmak Caddesi arasında kalan kısmı ve Necip Fazıl Kısakürek Caddesi'nin Yeşilırmak Caddesi bağlantısı trafiğe kapatılacak.

KAPALI YOLLARA DİKKAT
Alt yapı çalışmaları süresince şehir merkezinden Varsak istikametine gidecek olan araçlar; 2202 Sokak, 2258 Sokak ve Osman Yüksel Serdengeçti Caddelerini kullanarak Yeşilırmak Caddesine bağlanabilecek. Varsak istikametinden şehir merkezine gidecek olan araçlar ise; 2452 Sokak, 2428 Sokak, Karayusuf Caddesi, Işık Caddesi, 2178 Sokağı kullanarak Yeşilırmak Caddesine bağlanabilecekler. Doğu istikametinden şehir merkezine gidecek araçlar; Düden Katlı Kavşağını kullanarak sırasıyla 2175 Sokak, 2176 Sokak ve 2178 Sokaktan Yeşilırmak Caddesine bağlanabileceklerdir. Şehirlerarası yolcu otobüsleri ise; Gazi Bulvarını ve Dumlupınar Bulvarını kullanarak otogara giriş yapabilecek. Vatandaşlar akışı ile ilgili sürekli olarak bilgilendirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düden’de ikinci perde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN