Özgen: Bu takımı tuttum

Tüm bunları yazarken hakem faktörünü hep atlıyoruz. Dünkü gibi sahadaki gerilimi her düdüğüyle artıran, skandal yönetimiyle Alper Ulusoy gibi hakemleri gördükçe futbolda iki kere ikinin dört etmediğini görüyoruz.

Giriş Tarihi: 22.8.2016
Evet o bir yıldızı. Antalyaspor forması içinde izlediğimiz yıldızların en ışıltılısı. Geçen sene görmemiz gereken bazı şeyleri göremememizin sebebi de bu yıldızın göz alan ışıkları.
Örnekleri çok ama en acısı; olmadığı maçta bile kazanan takım yerine onu alkışlamamızdı. Bugün gelinen noktada sponsoru olduğu iddia edilen firmanın yetkilileriyle görüşürken (!) sakatlanıp sezonun ilk maçına çıkmayan bir oyuncu basitliğinde benim için. Onun gol atmasından çok Zeki'nin kaptan olduğu, Atakan'ın gol atıp kazandığı bir takımı istiyorum ben.
Bakın bugün bile yerimizin çoğunu o aldı.
Formayı terleten, armayı taşıyanlara daha fazla saygısızlık yapmayalım.
Morais transferleri düşünmedi dünkü maçın ilk 11'inde . Nasıl bitirdiyse öyle başladı. Zaten söylediğimiz; bu takım aynı kadroyla bu sene de ligde kalır.
ligde kalmaksa eğer, ki benim için bu sene ölçeğinde iyidir, bunu bu takım başarır.
Çünkü bu takımda tekmeye kafa uzatacak çok oyuncu var.
Çünkü bu takımda yenilgiye isyan edecek çok oyuncu var.
Çünkü bu takımın hocası, bana göre Süper Lig'de birçok hocayı cebinden çıkarır.
Çünkü bu takımı iyi günde kötü günde hiç bırakmayan sayısı az olsa da yüreği milyonlara bedel 'kemik' taraftarı var. Tek eksik dünkü maçta olduğu gibi daha fazla Antalyalının göstermesini umduğumuz ilgi. Bir de transferle yada içeriden çözüm bularak orta sahanın üretkenliğini artırabilirsek, yeni transferlerin katılımı ve uyumuyla yine keyifli maçlar izleyebiliriz.
Tabi ki tüm bunları yazarken hakem faktörünü hep atlıyoruz. Dünkü gibi sahadaki gerilimi her düdüğüyle artıran, skandal yönetimiyle Alper Ulusoy gibi hakemleri gördükçe futbolda iki kere ikinin dört etmediğini görüyoruz.
Özetle; Antalyaspor'u dün beğendim. Takım kaldığı yerden devam ediyor.
Futbolcuları ilk maçtan eleştirip haksızlık etmeyelim. Karşımızda bu sezonun 6'ncı resmi maçını oynayan bir takım olduğunu da unutmayalım.
Ben bu takımın arkasında durmaktan yanayım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Özgen: Bu takımı tuttum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN