Bayram coşkusu

30 Ağustos kutlamaları Muratpaşa Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği konser etkinliği ile devam etti

Giriş Tarihi: 1.9.2016
Bayram coşkusu
30 Ağustos , Muratpaşa Belediyesi'nin öncülüğünde 70'i aşkın sivil toplum örgütünün oluşturduğu Cumhuriyet İçin Antalya El Ele Platformu'nun desteğiyle düzenlenen etkinlikle kutlandı. Etkinliğe binlerce vatandaş katıldı. Kutlamalarda Funda Arar'dan önce Türk Halk Müziği sanatçısı İlke Türkdoğan sahne alırken, iki saati aşkın süre sahnede kalan Arar, Türküsü'nü söylerken duygulandı. Kutlamalarda konuşan Murtpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Bir bayramda daha beraberiz, ne güzeliz, ne mutluyuz nice bayramlarda beraber olmakta kararlıyız. Ne kadar mutlu ve heyecanlıyız" dedi.

KİMSE HEVESLENMESİN
Türkiye'nin 15 Temmuz'da FETÖ'nün darbe girişimine sahne olduğunu kaydeden Başkan Uysal, "Şükür ki atlattık. Gelmiş geçmiş olsun. Sonrasında bir terör sarmalı, sonrasında bir yığın tatsız olay. Savaş. Komşumuzda, bölgemizde cereyan edenler. Böyle gidiyoruz. Ne mutlu bize ki on binler olarak buluştuk. Hiçbir milli bayramımızı, özel günümüzü unutmayız unutturmayız. Hiç kimse boşuna heveslenmesin. Kavgalar, terör, kötü niyetli girişimler hepsini bu ruhla yeneceğiz. Onun için buradayız. Bunu anlamayanlar anlasın" dedi.

KORKUTMALARA RAĞMEN
başkan Ümit Uysal, konuşmasının sonunda Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran lılara teşekkür etti. Başkan Uysal, "Şartlar ne olursa olsun bütün korkutmalara, umacı senaryolarına rağmen bu meydanları on binlerle, yüzbinlerde dolduran sizler sağ olun var olun" dedi. Başkan Uysal, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasının Cumhuriyet Meydanı'nda yapılmasına onay veren Antalya Valiliği ve alanda güvenliği alan Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne de teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayram coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN