Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinemacıların adresi

Bu yıl 53’üncü kez sinemaseverleri bir araya getirecek olan Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenecek FILM TMR’ye, Ocak 2015 sonrasında çekilen yapımı filmler başvuruda bulunabilecek

Giriş Tarihi: 17.9.2016
Sinemacıların adresi Antalya
Bu yıl 53'üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek FILM TMR (Film Talent Marketing Rounds) ile Türk filmlerinin ülkede ve dünyada daha çok insana ulaşması hedefleniyor. 16-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek festival kapsamında, filmlerinin ulusal ve uluslararası iletişim, networking ve pazarlamalarına katkıda bulunmak üzere FILM TMR kurgulandı. 53. Uluslararası Film Festivali'nin dikkat çekici bölümleri arasında yer alacak FILM TMR'nin, sinemasının geleceği adına önemli bir katkı sağlaması hedefleniyor.

BULUŞMA NOKTASI ANTALYA
53. Uluslararası Antalya Film Festivali Direktörü Elif Dağdeviren, festival seçkisinden bağımsız olarak tüm tamamlanmış filmlere açık olan FILM TMR ile dağıtımcılar, televizyon alıcıları, online film dağıtımcıları, uluslararası festivaller gibi tüm alıcıların, Türkiye'de Ocak 2015'ten sonra çekilmiş filmleri seyretmelerini ve bir araya gelebilmelerini sağlamak istediklerini ifade etti.

ADRES CAM PİRAMİT
geçen yıl festival sırasında duyurusu yapılan ve yıl boyunca sektörden alınan geri dönüşlerle şekillenen FILM TMR, 16-23 Ekim tarihlerinde festivalin yeni merkezi Cam Piramit'te gerçekleşecek. Bu bölüme, Ocak 2015 sonrasında çekilen tüm Türkiye yapımı filmler, festivalin resmi internet sitesi antalyaff. com üzerinden 29 Eylül Salı gününe kadar başvuru yapılabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinemacıların adresi Antalya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN