Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fotoğrafçılardan küresel yürüyüş

Küresel Fotoğraf Yürüyüşü, 71 ülke ve 200’den fazla şehirle eş zamanlı olarak ’da da gerçekleştirildi. 2 ayrı lü yarışmada dereceye giren fotoğraf meraklılarına ödül var

Giriş Tarihi: 20.9.2016
Fotoğrafçılardan küresel yürüyüş
Her yıl binlerce fotoğrafçının katıldığı uluslararası bir etkinlik olan 500PX Küresel Fotoğraf Yürüyüşü, bu yıl Red Bull sponsorluğunda gerçekleştirildi. 71 ülke ve 200'ün üzerinde şehirde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen etkinlik 'de ise bu yıl sadece Antalya'da düzenlendi. Bu yıl ki teması 'aksiyon & macera' olarak belirlenen yürüyüşe onlarca fotoğraf tutkunu katıldı. Türkiye Ritmik Jimnastik Şampiyonu Selin Kılavuz'un gönüllü modellik yaptığı ve 3 saatlik yürüyüş boyunca fotoğraf tutkunları en güzel kareyi yakalamak için birbiriyle yarıştı.

ÖDÜL 2 KİŞİLİK CHICAGO GEZİSİ
Etkinlik koordinatörü Baki Karaçay, amaçlarının fotoğrafa olan ilginin artması ve insanların yaşadıkları şehirleri fotoğraf sayesinde tanıtmak olduğunu belirtti. İki ayrı lü yarışmanın da düzenlendiğini belirten Karaçay, "Red Bull Illume yarışmasına, etkinlik sırasında cep telefonu, tablet ile çekilen fotoğraflarla katılım sağlanabilecek. Bu yarışmanın ödülü 2 kişilik Chicago seyahati olacak" bilgisini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotoğrafçılardan küresel yürüyüş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN