Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dosya açılıyor

Giriş Tarihi: 29.9.2016
Dosya açılıyor

Antalyaspor’un yeni yönetimi, önceki dönemden kalan ağır tablonun detaylarını bugün düzenleyeceği toplantı ile anlatacak

Antalyaspor'un 3 ay önce göreve gelen yeni yönetimi, bugün düzenleyeceği basın toplantısı ile önceki dönemden kalan ve idari tabloyu kamuoyu ile paylaşacak. Başkan Ali Şafak , koltuğa oturdukları zaman beklediklerinden çok daha ağır bir mali tablo ile karşı karşıya kaldıklarını ifade etmiş, bu durumu kamuoyu ile paylaşacaklarını söylemesine rağmen açıklama defalarca ertelenmişti. Son olarak yapılan yazılı duyuru ile toplantının bugün saat 14.00'te gerçekleşeceği duyuruldu.

BORCUN DETAYLARI
Antalyaspor'un sezon sonuna kadar yapılacak ödemelerle birlikte toplam borcunun 150 milyon lira olduğu ve kulübün de bu dönem içinde localar hariç hiçbir gelir kaynağının olmadığı sözlü olarak açıklanmıştı. Önceki dönemin menajer bağlantıları, futbolcu ve menajerlerle yapılan özel sözleşmeler, futbolcu transferlerindeki soru işaretleri, ödenen imza paraları ve yüksek bonservis bedelleri ile gelirlerin önceden pazarlanması gibi konuların açıklanması bekleniyor. SABAH Akdeniz'in seçim sonrası yaptığı haberleri basın toplantılarında doğrulayan Başkan Öztürk'ün, yeni detayları da paylaşması bekleniyor.

SABAH YAZMIŞTI
SABAH Akdeniz, Eto'o'nun menajerine 3 yılda verilmesi gereken komisyonun 1 yıl içinde verildiğini, bonservis bedelinin de yüzde 20'sine menajer Metin Korkmaz'ın, yüzde 50'sine de IATI firmasının sahip olduğunu belgeleriyle açıklamış, Guilherme'nin menajerine 2 milyon 218 bin lira ödendiğini ve bunun 1 milyon 200 bin lirasının Türk menajerlere nasıl aktarıldığını, tüm gelirlerin temlikli olduğunu, forma ve saha içi reklam alanlarının önceden satıldığını, önceki yönetimin genel kurul kararı aldıktan sonra bazı personele zam yapıp sözleşme bedellerini yükselttiğini yazmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dosya açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN