‘Görüştük’ itirafı

Giriş Tarihi: 6.10.2016
‘Görüştük’ itirafı

Antalyaspor’da Morais’in gidip gitmeyeceği henüz tartışma aşamasındayken Başkan Ali Şafak Öztürk’ün Rıza Çalımbay ile iki kez görüştüğü ortaya çıktı

Antalyaspor'da görevine son verilip verilmeyeceği tartışılan Jose Morais için henüz net karar verilmezken alternatif isimler ile görüşüldüğü ortaya çıktı. Henüz takımın başında bir teknik adam varken bu görüşmelerin ortaya çıkması yönetimi zor durumda bıraktı. Başkan Ali Şafak Öztürk,"Morais görevinin başında. Son kararı yönetim verecek" ifadelerini kullansa da Çalımbay ile görüştüğü ilk ağızdan açıklandı.

BAŞKAN'LA GÖRÜŞTÜM
Önceki gün bir radyo programına bağlanan Rıza Çalımbay, önemli açıklamalarda bulundu. Çalımbay, "Antalyaspor ile görüştüm. Fakat net bağlayıcı bir şekilde görüşmem olmadı. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Görüşmemiz sohbet havasında gerçekleşti. Zaten, o sırada babamın vefat haberiyle birlikte Sivas'a döndüm. Antalyaspor'un başında antrenör varken, görüşmem uygun olmaz. Çok kritik maçları var. Gündeme gelmem, hocaları olduğu için yanlış" dedi.

KONU ZAMANA BIRAKILDI
Morais'in görevinden ayrılması durumunda ve bunun 1-2 hafta içinde gerçekleşmesi halinde teklifleri değerlendirebileceğini söyleyen deneyimli teknik adam, "Kasımpaşa'da yapılanları unutmadım. İnanılmaz hırslıyım. Antalyaspor'dan çok daha kötü durumda olan takımlarla başarıya ulaştık. Antalyaspor da içinden çıkılmayacak, zor bir durumda değil" ifadelerini kullandı. Antalyaspor yönetiminin ise Çalımbay'ın 1-2 hafta süre istemesi üzerine Morais'i biletini kesmediği ifade ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Görüştük’ itirafı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN