Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muratpaşa Türkiye’nin kalbinde

Muratpaşa Belediyesi’nin ’daki tanıtım günleri başladı. Etkinlik 14 Ekim’e kadar sürecek

Giriş Tarihi: 7.10.2016
Muratpaşa Türkiye’nin kalbinde
Muratpaşa Belediyesi'nin 'daki Genel 'nde 14 Ekim'e kadar devam edecek tanıtım günleri başladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katımıyla yapılan açılışta 'Muratpaşa Festivali' yaşandı. CHP Genel Merkezi'nde 14 Ekim'e kadar devam edecek tanıtım günleri için Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın davetiyle Antalya'dan yaklaşık 200 kişilik heyet Ankara'da, CHP
Genel Merkezi'ne gitti.

ANITKABİR ZİYARETİ
Ankara programına Anıtkabir ziyareti ve Atatürk mozolesine çelenk sunulmasıyla başlayan heyette ATSO Başkanı Davut Çetin'in de aralarında bulunduğu işadamları, sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri, mahalle muhtarları, Belediye Meclisi üyeleri, siyasiler ve basın mensupları yer aldı. CHP Genel Merkezi'nde MEST Bandosu ile karşılanan konuklar Antalya piyazından, köftesine, kabak tatlısına ve yaşlı, engelli korolarına, turunç ağaçlarından çiçeklerine, Al Yazma Gurubu ve yaşlıların dans gösterisiyle Muratpaşa'yı Ankara'da yaşattı.

EŞİTLİK İLKESİ VURGUSU
Açılışta konuşan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye'de son yıllarda kentlerin birer beton yığını haline dönüştüğünü, CHP'li belediye başkanlarının çok güzel işler yaptığını söyledi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilçede hizmetleri 'sosyal' ve 'temel' belediyecilik olarak iki başlık altında topladıklarını belirterek, "Temel belediyecilik hizmetleri olarak tarif ettiğimiz yollar, parklar, temizlik hizmetleri bizin en iyi olduğumuz alanlar" diye konuştu. Başkan Uysal, tüm bu hizmetleri yerine getirirken eşitlik ilkesinden asla taviz vermediklerinin de altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muratpaşa Türkiye’nin kalbinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN