Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Devletle millet buluştu

’nın Finike ilçesindeki AK Parti Siyaset Akademisi derslerini başlatan Genel Başkan Yardımcısı , AK Parti iktidarı ile devletle milletin buluşturulduğunu ifade etti

Giriş Tarihi: 8.10.2016
Devletle millet buluştu
AK Parti'nin Finike İlçesi'nde düzenlediği siyaset akademisi, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı 'ın verdiği ilk dersle başladı. Yılmaz, siyaset akademisinde yaptığı konuşmada, Kalkınma Bakanlığı döneminde Antalya'ya pek çok kere geldiğini ancak batı ilçelerine çok ayıramadığını kaydetti. "Bu bölgenin insanları cennete gittiklerinde yabancılık çekmeyecekler" diyen Yılmaz, bölgenin öncelikli olarak ulaşım altyapısına yönelik çeşitli eksiklikleri bulunduğuna işaret ederek, "Batı yollarının iyileştirilmesi, yolculukların daha iyi hale getirilmesi için gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlar var. Bu bölgenin gelişimine çok önemli katkılar sağlayacak olan üçüncü havaalanının yerinin belirlenmesi konusunda önemli ilerlemeler kaydedildi" dedi. Yılmaz, AK Parti'nin, Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği gibi bir erdemliler hareketi olduğunu belirterek, "Siyasete itibar kazandıran anlayışa sahip partimiz, bu nedenle tüm seçimlerden daha büyük bir başarı ile çıkmıştır. Devletle millet buluşturulmuştur" diye konuştu.

İNSANI YAŞAT İLKESİ
Siyaset anlayışlarında her şeyin insan için olduğuna işaret eden Cevdet Yılmaz, "Biz siyasetimizin merkezine 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışını koyduk. İnsanları 'ben' değil 'biz' diyerek dinledik ve sorunlara ortak çözüm aradık. İnsan ne kadar mutlu olursa, ne kadar huzurlu olursa devlet de o kadar güçlü olur" dedi. Programda, Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Finike Belediye Başkanı Osman Kaan Sarıoğlu da katılımcılara başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devletle millet buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN