Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de bitmeyen

Giriş Tarihi: 13.10.2016
CHP’de bitmeyen kavga
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 'li meclis üyeleri Özkarabekir ile Reşat Oktay arasında Nisan ayı toplantısında yaşanan yeniden alevlendi. Gazeteci Ali Buldu'nun internet sitesinde yazdığı köşe yazısına göre, kavga 10 Ekim Pazartesi günkü son toplantıda tekrarladı. Karabekir, kavga ettiği Oktay'a ilginç sözler sarfederken gazeteciyi Buldu'yu şahit gösterdi.

REZİL ETMEZSEM…
Buldu yazısında, Reşat Oktay ile konuşurken yanlarına Karabekir'in yaklaştığını belirterek, "Barışıp el sıkışacaklar düşüncesiyle fotoğraf çekmek için geri çekildim. Ancak Karabekir Oktay'a eğilip, 'Benimle kavga etmek için ceketini çıkarmıştın ya bundan sonra senin pantolonunu çıkartacağım. Seni bu mecliste rezil etmezsem adam değilim. Aha da Ali Buldu şahit olsun' dedi. Oktay şaşırdı mı, şok mu oldu, olgunluk mu yaptı anlamadım ama sesini çıkarmadı. Karabekir gidince de 'Gördün, sen olsan ne yapardın' dedi" ifadelerini kullandı.

İL BAŞKANI GİDER
Ali Buldu köşesinde Özkarabekir'in şu sözlerine de yer verdi: "Benim kavgam bitmez Ali kardeşim. Onu bu mecliste rezil edeceğim, sen de şahit ol. Benimle kavga eden biri neden benimle disipline gönderilmez anlamış değilim. Ben gittim aklandım, o da gitmeli. Yeni İl Başkanı Mustafa Erdem, bu adamı disipline göndermezse sonu Semih Esen gibi olur ve gider. Bu parti ne çektiyse FETÖ'cü ve faşistlerden çekti."

PARTİDE DENGELER DEĞİŞTİ
Nisan meclisinde yumruklaşmaya varan bir kavga yaşayan CHP'li meclis üyeleri Erol Özkarabekir ve Reşat Oktay gündem olmuş, kavgaya neden olduğu ileri sürülen Zafer Yörük ve Özkarabekir disipline gönderilmişti. Antalya ve Ankara disiplin kurullarının bu durumu suç saymamaları İl Başkanı Semih Esen'in istifasıyla sonuçlanmış, partide dengeler değişmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP’de bitmeyen kavga
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN