Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kepez’de sanat sezonu

Eğitim, kültür ve sosyal faaliyetlerinin hız kazandığı Kepez’de, Kepez Belediyesi’nin ücretsiz organize ettiği etkinlikler sanat sezonunun açılması ile birlikte hız kazandı

Giriş Tarihi: 14.10.2016
Kepez’de sanat sezonu
Antalya Kepez Belediyesi'nin ücretsiz olarak sunduğu sanat, kültür, eğitim, spor ve sosyal faaliyetler, sahne sanatları sezonunun açılmasıyla birlikte hız kazandı. İlçedeki kültür merkezlerinde düzenlenen etkinlikleri, Kepez Belediyesi Kültür Sanat Spor Bülteni'nden takip edilebiliyor. Kepez Belediye Tiyatrosu'nun 'Keşanlı Ali Destanı' oyunu, 14, 15, 21, 22, 28 ve 29 Ekim'de Erdem Bayazıt Kültür 'nde gösterimde olacak. Çocuklar için 'Binbir Gece Masalları' adlı oyun ise, 15, 19, 22, 26 ve 29 Ekim'de seyircileriyle buluşacak.

SİNEMA, ŞİİR, SERGİ, YARIŞMA
Uluslararası Film Festivali'nin gösterim filmleri de Kepezlilere sunulacak. İlk festival filmi 17 Ekim'de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde ve saat 16.00'da beyaz perdeye yansıtılacak. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, 20 Ekim saat 20.00'de 'Aykut Semerci Şiir Dinletisi' etkinliğine, 26 Ekim'de ve aynı saatte ise 'Orhan Veli Kanık Anma gecesi ve Şiir Dinletisi' etkiliğine ev sahipliği yapacak. Zübeyde Yavuz küratörlüğünde '93. Yılında 93 Eserle Cumhuriyet si' adlı sergi, 17- 28 Ekim tarihleri arasında aynı mekanı süsleyecek. Kepez Belediyesi, ilçedeki öğrencileri müziğe ve edebiyata yönelten 2 yarışmayı da bu ay sonunda düzenliyor. Bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Cem Karaca Şarkıları ile Müzik Yarışması'nın katılım başvuruları, 3 Ekim ile 6 Ocak tarihleri arasında alınmaya başlanıyor. Kepez Belediyesi'nin düzenlediği Ahmet Hamdi Tanpınar edebiyat Yarışması'nın hikaye türündeki yarışmanın son eser teslim tarihi, 14 Nisan 2017 olarak duyuruldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez’de sanat sezonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN