Yetimleri unutmadık

Giriş Tarihi: 18.10.2016
Yetimleri unutmadık

Koordinatörlüğünü Vali Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu’nun yürüttüğü ‘ Yetimlerine Sahip Çıkıyor’ projesi kapsamında çocuklar ve anneleri 2016’yı gezdi

Antalya'da Vali Münir Karaloğlu'nun eşi Sevim Karaloğlu koordinatörlüğünde hayata geçirilen ' Yetimlere Sahip Çıkıyor' projesi kapsamında çocuklar ve anneleri 2016 Antalya'yı gezdi. Torku Çocuk Adası ile THY Bilim ve Teknoloji Merkezindeki faaliyetlere katılan yaklaşık 130 kişi, gün boyu birbirinden renkli aktivitelerle keyifli anlar yaşadı.

ARTIK YÜZLER GÜLÜYOR
Çocuklarla birlikte alanını gezen Sevim Karaloğlu, projenin amacını, "Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve paydaş kurumlarla birlikte yetim çocukların ailelerinin desteklenmesi ve güçlendirilmesini sağlıyoruz" ifadeleriyle özetledi. Proje kapsamında birçok etkinliğe imza atacaklarını dile getiren Karaloğlu, bu proje sayesinde çocukların ve annelerin yüzünü güldürmeyi hedeflediklerini söyledi.

GÖNÜLLÜLER GEREKİYOR
Antalya'da daha çok gönüllüye ulaşmayı istediklerini belirten Sevim Karaloğlu, "Ortak amacımız, çocuklarımızın güzel bir çocukluk yaşaması ve yarınlara umutlu bakması. Bu çalışmalarda bizi başarıya götüren en büyük gücümüz ise gönüllülerimiz. Antalya'da kısa süre önce başladığımız projemizde daha çok gönüllüye ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yetimleri unutmadık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN