Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbe gecesi yatırım kararı

Giriş Tarihi: 26.10.2016
Darbe gecesi yatırım kararı

Türkiye’nin en yaygın mağaza ağına sahip olan NG Seramik 211’inci mağazasını ’da açtı. Kurucu Başkan Nafi Güral yatırım kararını kalkışma gecesi aldıklarını açıkladı

NG Seramik büyümeye devam ediyor. Türkiye'nin en yaygın mağaza ağına sahip olan NG Kütahya Seramik 211'inci mağazasını Antalya'da hizmete açtı. Açılışa, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Mustafa Köse ve NG Kurucu Başkanı Nafi Güral ile çok sayıda değerli davetli katıldı.

YATIRIM KARARI
NG Kurucu Başkanı Nafi Güral 16 Temmuz sabahı ortaklarına gönderdiği mesajdan bahsederek, "15 Temmuz günü bir ihanet kalkışması oldu. Ardından Cumhurbaşkanımızın ekranda görünmesi yüreklerimize su serpti ve hemen şu kararı verdim, bizim süratli bir şekilde gelişmemiz lazım. Bütün iş ortaklarımıza ve yurt dışında iş yaptığımız firmalara mektuplar yazdım. 'Hiç merak etmeyin, her şey güzel olacak, hiçbir sıkıntı yaşanmayacak. Biz de bunun teminatı olarak yeni fabrika açmaya karar veriyoruz, siz de kendinizi bu fabrikanın açılışına hazırlayın' dedim. Söz verdiğimiz bu fabrikanın temelini 8 Eylül'de attık, Allah nasip ederse 15 Temmuz'da faaliyete geçireceğiz" dedi.

KAHRAMAN GÜRAL
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de 15 Temmuz girişimine ve ekonominin buna verdiği tepkiye değinerek, "Nafi Güral gibi kahramanlar bu ülkenin ekonomisinin dimdik ayakta durmasının en önemli lokomotifleridir" dedi.

ÖDÜLLÜ TASARIM
NG Kütahya Seramik Antalya iş ortağı Truva Yapı'nın Antalya Mimarlar Odası tarafından tasarım ödülüne layık görülen mağazası 5 bin 500 metrekare kapalı alanında, NG Kütahya Seramik'in inovatif koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Kafe alanı, çocuk oyun alanı ve Antalya'nın simgelerinden "Kaleiçi" konseptine sahip mekânları ile mağaza, ziyaretçileri için yepyeni bir deneyime imkan tanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darbe gecesi yatırım kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN