Savunmaya yeni bir soluk

Türkiye Savunma Sanatları Federasyonu’nun Genel Kurulu Kemer’de yapıldı. Federasyonda anti terör, beden dili, iletişim ve öfke kontrolü eğitimi de veriliyor

Giriş Tarihi: 1.11.2016
Savunmaya yeni bir soluk
Savunma Sanatları Eğitim Federasyonu Birinci Olağan Genel Kurul Toplantısı Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlendi. Savunma Sanatları Eğitim Federasyonu Başkanı Tayfun Yavruoğlu, Türkiye'deki yakın savunma algısını değiştirip, kalıplaşmış federasyon yapısı dışında bir yapı oluşturulmak üzere kurulan bir federasyon olduklarını belirterek, "Anti terör, beden dili, iletişim ve öfke kontrolü gibi branşlarda eğitim vererek, eğitim kalitesini artırmak ve ortaya güzel bir şeyler çıkarmak amacıyla kurulduk" diye konuştu.

İYİ EĞİTİM
Kolluk kuvvetleri ve kolluk kuvvetleri niteliğinde çalışanlara da kaliteli bir savunma eğitimi sunduklarını ifade eden Başkan Yavruoğlu, "Yurt içi ve yurt dışında eğitim almış değerli hocalarımız vasıtasıyla federasyonumuz eğitimlere başladı" bilgisini verdi. Yavruoğlu'nun yönetiminde, Başkan Yardımcısı Kenan Kılıç, Genel Sekreter Ahmet Uzun, Adnan Kermoğlu, Sayman Hüseyin Öztürk, Sait Uygur ve Oktay Soysever bulunuyor. Genel Kurul sonunda tüm katılımcılara katılım belgesi, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın yakın koruması Şükrü Arda'ya da Onur Belgesi takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Savunmaya yeni bir soluk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN