Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan ÇATAL: Yeni patron Hido

Giriş Tarihi: 3.11.2016
Yeni vizyon, yeni kan ve heyecan.
İşte aranan enerji. NBA'de yıllarca ülkemizi başarıyla temsil edip bizleri onurlandıran Hidayet Türkoğlu tek aday olarak girdiği seçimden yeni Basketbol Federasyonu Başkanı olarak delegelerin çoğunluk oylarıyla seçildi.
Antalya'yı temsilen iki kişi vardık Ankara'daki seçimde. Bendeniz Kepez Belediyespor temsilcisi olarak katıldım.
Diğer temsilcimiz de Fix Oto GSK Başkanı Burak İkizoğlu. Orada Antalya lobisini güçlendirmek için ikimiz de elimizden geleni yaptık Antalya adına.
Aslında Antalya'nın kimseye ihtiyacı yok. Çünkü marka şehir. Bence herkesin Antalya'ya ihtiyacı var. Yani anlayacağınız Antalya'yı temsil etmek kolay oldu bizim için.
Seçim de tek aday olunca rekabetten uzak oldu ama verimli bir tarafı oldu, o da basketbol ailesinin aidiyet duygusunun pekişmesi. Sorunlar ortak olunca anlaşmak kolay.
Basketbol hafife alınmayacak kadar hızlıdır.
Zafiyeti kaldırmaz, eş dostla idare edilmez. Sonrası 5 faul. Ama ben vizyonundan etkilenmedim dersem yalan olur. Başarılar diliyorum yeni federasyon yönetimine.
Ankara'da Burak İkizoğlu ile Antalya'nın bayan basketbolunu konuştuk bolca.
Antalya'da Kolej'den sonra bir boşluk vardı ve biz o boşluğu doldurmak için bayan basketboluna yatırım yaptık dedi ve ekledi: Geldiğimiz noktada 3 takımla Antalya'yı temsil ediyoruz. Bu da kadın basketbolunun potansiyelini gösteriyor.
Spora katkı yapan herkesin yanındayım.
'Başkan doğru yoldasın devam' dedim.
Çünkü kız çocuklarına yapılan yatırım toplumumuzun geleceğine yapılan yatırımdır. Bu alıntıyı da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'den kopya çektim.
Başkan sıkça kullanır bu cümleyi.
Kepez Belediyespor geçtiğimiz hafta Antalya'mıza seyri ve adrenalini yüksek bir maç hediye etti. İstanbul TED'i uzatmada yenmeyi başardı ve 2'de 2 yaptı.
Antalya ilgi gösterdi maça. Belli ki özlemişler basketbolu.
Önümüzdeki hafta Balıkesir Karesi deplasmanına gidecek Kepez'in dev adamları.Önemli maç ve sonuç gruptaki ağırlığı oluşturacak.
Antalyaspor, Kayseri deplasmanından rahat bir galibiyetle döndü. Artvin Belediyespor'u ağırlayacak bu hafta.
Dileğimiz Antalya spor şehri olsun ama en çok da basketbol şehri olsun.
Hoşça ve sporla kalın. Unutmayalım ki hepimizin bir sportif yanı mutlaka vardır...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Yeni patron Hido
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN