Duygulandıran ziyaret

Giriş Tarihi: 5.11.2016
Duygulandıran ziyaret

2007 yılında 23 Nisan’da Türel’in koltuğuna oturan Seher Atay, 9 yıl sonra ziyarete geldi

Antalya'da 9 yıl önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Büyükşehir Belediyesi'nde başkanlık koltuğuna oturan çocuk başkan Seher Atay, genç bir mühendis olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret etti. O zaman Güvenlik İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi olan Atay, Antalya'ya yapılmasını istediği projeler ve hizmetlerle ilgili talimat vermiş, Başkan Türel ile 23 Nisan törenlerine katılmıştı.

RAYLI SİSTEM İSTEDİ
Çocuk başkan olduğu günü hiç unutmadığını, hayatındaki en güzel anılardan biri olduğunu ifade eden Atay, "O gün Antalya'ya raylı sistem yapılmasını istemiştim. Ayrıca okulumuz bahçesine asfalt talep etmiştim. Başkanımız asfaltı hemen yaptırmıştı. Raylı sistem hayalimin de gerçeğe dönüştürüldüğünü görmek büyük mutluluk veriyor" dedi. Başkan Türel ise yıllar önce pırıl pırıl bir ilkokul öğrencisi olarak koltuğunu devrettiği Seher Atay'ı yıllar sonra genç bir mühendis olarak görmenin kendini duygulandırdığını ifade etti.

NOSTALJİ YAŞATTI
O gün 13 yaşında olan Seher Atay, 9 yıl sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i genç bir mühendis olarak ziyaret ederek, sürpriz yaptı. Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olan 22 yaşındaki Atay, Başkan Türel'le keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duygulandıran ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN