Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik öğrencilerin Kızılay duyarlılığı

Giriş Tarihi: 9.11.2016
Minik öğrencilerin Kızılay duyarlılığı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kızılay Haftası ile Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezinde velilerin de katıldığı renkli bir etkinlik yaptı

Çocukların kültürel, sosyal ve sanatsal faaliyetlerle gelişimlerini amaçlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, her yıl 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası ile 3 - 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezinde velilerin de katıldığı renkli bir etkinlik düzenledi.

KIZILAY SEVGİSİ
Merkezde okul öncesi eğitim alan öğrenciler, önce Kızılay ile ilgili şiir okudu, ardından 'En Zor Anımızda Kızılay Yanımızda' isimli drama etkinliğini gerçekleştirdi. Bir afet sonrasında yaşananların sergilendiği etkinlikte, yaralıları ve doktorları canlandıran öğrenciler, velilerden büyük alkış aldı. Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi yetkilileri, etkinlikle kötü günlerde zorda kalanların en yakın dostu olan Kızılay'ı çocuklara anlatarak, Kızılay sevgisini aşılamayı amaçladıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik öğrencilerin Kızılay duyarlılığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN