Hakan ÇATAL: El ele 1. Lig’e

Giriş Tarihi: 21.11.2016
Kepez Belediyespor malum zor bir grupta mücadele veriyor. Grupta acayip işler oluyor ve takımlar kora kor mücadele veriyor. Bu ligin tecrübeli takımı Kepez bu işin sadece para harcayarak olmayacağının ispatına çalışıyor.
Ama lig uzun ve zor. Transferler devam ediyor ve parası olan takımlar menajerlerin kapısını aşındırmaya çoktan başladı bile.
Heyecana Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de maçlara gelemediği zaman internet üzerinden izleyerek iştirak ediyor. Yani Kepez basketbol ateşine odun atmaya devam ediyor. Ehh nede olsa 'Antalya'nın Harlem'i Kepez'dir.
Antalyaspor basketbol takımı ise en zor deplasmanlarından biri olan Bolu'dan tecrübeli oyuncularının performansıyla galibiyetle dönmesini bildi.
Bu hafta da en yakın takipçisi Tofaş Gelişim'i devirdi ve ligde adeta tek başına kaldı. Bu takım 1. Lig için kuruldu.
Biz de umuyoruz ve istiyoruz başarılı olmalarını ve bunu engelleyecek bir neden yok.
İsimli oyuncular, isimli idareciler.
Çoğu dışarıdan ama herkes bu isimleri tanıyor. Seviyor sevmiyor bu benim işim değil. Beni ilgilendiren Antalya basketboluna ne verip ne aldıklarıdır.
Maddi konu bizleri ilgilendirmez.
Nitekim alan memnun satan memnun.
Biz çıkalım kerevetine.
Antalya spor magazin kamuoyundan ricam var bu arada. O da ünlüleri takip ederken içinizden çıkmış spor adamlarını da küstürmeyin lütfen.
Çünkü insanoğlunun fıtratında vardır taltifi sevmek. Şimdi size sorsam, Antalya'yı temsil eden diğer takımların idarecilerinin isimlerini, değişik cevaplara hazır olmam gerekir.
Kendi takımlarımıza, kendi değerlerimize sahip çıkalım. Gün gelir ulaşmanız gerekir, o zaman anlarsınız ne demek istediğimi.
Her neyse TB2L'de Antalya'nın zirveye oynayan iki takımı var. Bunun tadına varalım ve bir dilek tutalım; İki takımımız da el ele 1. Lige çıksın inşallah.
Basketbol İl Temsilciği seçiminde kılıçlar çekildi. Adayların çoğu yapacaklarını anlatmak yerine siyasilerden yada federasyondan torpil aramakla meşgul.
Doğru olan camianın olurunu almak ve görevi hak ettiğini anlatmaktan geçer.
Basketbolla, sporla sağlıcakla kalın.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: El ele 1. Lig’e
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN