Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir yaşam tarzının simgesi

Audi’nin en çok satan modeli ünvanını taşıyan A4, yeni nesil üyesi A4 Avant seçeneğiyle genişledi. A4 Avant sınıfının en iddialı modeli

Giriş Tarihi: 25.11.2016
Bir yaşam tarzının simgesi
Audi'nin tüm dünyada en çok satan model ailesi olan A4, Frankfurt Fuarı'nda tanıtılan A4 Avant seçeneğiyle genişledi. Türkiye'de ilk planda 3 farklı motor seçeneği ile Nisan 2016'dan itibaren satışa sunulan yeni A4 Avant özellikle teknolojik geliştirmeleriyle sınıfının en iddialı modeli olma özelliğini devam ettiriyor. Yeni A4 Avant da, aynı A4'teki gibi teknoloji ve estetiği harmanlaması ile dikkat çekiyor.

İDDİALI VE ÇEVRECİ
Önceki nesle göre özellikle aerodinamik yapısında geliştirmelerin yapıldığı A4 Avant, böylece sınıfının en iyi hava sürtünme katsayısına sahip oldu. Bu da modelin düşük CO2 emisyonlarına sahip olmasını sağladı. Audi A4 Avant gürültü seviyesi açısından sınıfının liderlerinden biri.

GÜVENLİ SÜRÜŞ
Audi A4 Avant, çok sayıda sürücü asistan sistemleriyle sınıflarında yeni standartları belirliyor. Öngörülü verimlilik asistanı sürücünün yakıt tasarrufu yapmasına yardım ediyor, Audi aktif şerit asistanı sürücünün şeritte kalmasına yardımcı oluyor, Stop & Go adaptif hız kontrolü ve trafik sıkışıklığı asistanı yavaş akan trafikte sürüşü kolaylaştırıyor. Yoldaki işaretler ve öndeki trafik gibi çok çeşitli parametreleri dikkate alıyor.

SENSÖRLÜ BAGAJ KAPAĞI
Avant, 50 litrelik bagaj bölmesiyle sıradışı bir alan sunuyor. Bu sınıftaki premium modeller arasında en yüksek seviye olan bu rakam, arka koltukların katlanması ve tavana kadar yükleme yapılarak 1,510 litrelik hacme ulaşıyor. Opsiyonel olarak elektrikli bagaj kapağı alınabiliyor. İsteğe bağlı ekstra sensör arka kapının açılıp kapanmasını kontrol ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir yaşam tarzının simgesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN