Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özveriyle çalışma çağrısı

ATB Başkanı Çandır, ülke gündeminin çok hızlı değiştiğini belirterek “Gün sızlanmaktan çok zorluklara karşı direncimizi artırma, umutlarımızı taze tutma günüdür” diye konuştu

Giriş Tarihi: 1.12.2016
Özveriyle çalışma çağrısı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, ülke gündeminin çok hızlı bir şekilde dalgalanıp değiştiğini, çoğu gelişmenin de kendilerini derinden üzdüğünü kaydederek, "Gün üzülüp sızlanmaktan çok zorluklara karşı direncimizi artırma, yanlışlara karşı doğru bildiğimizi söyleme, sorunlarımıza kalıcı çözümler üretme, özveriyle çalışma ve geleceğe dair umudumuzu taze tutma günüdür. Şimdi tüm kesimlerin aklıselimle hareket etme zamanıdır. Çünkü bizim geleceğimizden bir 10-15 yıl kaybetmeye tahammülümüz yoktur" diye konuştu.

GEÇİCİ VERGİ İNDİRİMİ
Başbakan Binali Yıldırım'ın Rusya Federasyonu Başbakanı Dimitri Medvedev ile görüşeceğini, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Alanya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuğu olacağını belirten Çandır, "Umarız ki bu toplantılar sonrasında, tarım başta olmak üzere kentimizi yakından ilgilendiren konularda her iki ülke halkının da faydasına olacak, iki ülkenin ticari potansiyelini eskisinden daha iyi hale getirecek müjdeli haberleri alırız" diye konuştu. Hayvan Borsası kurma çalışmalarının sürdüğünü de bildiren Çandır, bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'le görüştüğünü, Hayvan Borsası'nı Büyükşehir'in katkısı ile hayata geçireceklerini ve bunun için bir şirket kuracaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özveriyle çalışma çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN