Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dirilişin müjdesi selalar oldu

‘15 Temmuz Bir Diriliş Destanı’ konferansı yapıldı. Vali Karaloğlu, o geceki selaların dirilişin müjdecisi olduğu söyledi

Giriş Tarihi: 13.7.2017
Dirilişin müjdesi selalar oldu
Antalya Diriliş Platformu tarafından, 'Selalar Şahit' temasıyla düzenlenen '15 Temmuz Bir Diriliş Destanı' konferansı yapıldı. Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ile Gazeteci-Yazar Serdar Arseven'in konuşmacı olarak katıldığı geceye Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun sözleri damga vurdu. Karaloğlu, 15 Temmuz gecesi Türkiye'de çok şey yaşandığını, o gün enteresan olayların olduğunu belirtti.

HER SELADA ÜRPERİYORUM
O gece toplumu ayağa kaldıran en önemli faktörlerden birinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın insanları sokağa davet etmesi olduğunu ifade eden Karaloğlu, ikinci önemli etkenin ise okunan selalar olduğunu dile getirdi. Karaloğlu, "İlk defa 15 Temmuz gecesi selalar dirilişin müjdecisi olmuştur. Ben 15 Temmuz gecesinden bu yana selaları farklı dinliyorum, her selada tüylerimin diken diken olduğunu hissediyorum" dedi. 24. Dönem AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten de 15 Temmuz'un, Türkü ile Kürdü ile herkesin yeni bir medeniyet kurmak adına dirilişe geçtiği gün olduğunu söyledi. Cuma İçten, FETÖ ile PKK arasında hiçbir fark olmadığını belirttiği konuşmasında FETÖ'nün PKK'dan çok daha tehlikeli olduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dirilişin müjdesi selalar oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN