15 Temmuz bir milattır

Giriş Tarihi: 15.7.2017
15 Temmuz bir milattır

Burdurlu işadamları ve STK temsilcileri hain darbe girişiminin birinci yılında da tek vücut oldu. Yayınlanan ortak bildiri ile şehitler anıldı

Burdur'da sivil toplum kuruluşları temsilcileri 15 Temmuz'la ilgili ortak basın açıklaması yaptı. Burdur'da sivil toplum kuruluşları '15 Temmuz'u Unutmayacağız Unutturmayacağız' adlı basın açıklaması yaptı. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu'nda STK'lar adına açıklamayı yapan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Başkanı Yusuf Keyik, "Tarihimizin en zor günlerinden biri olan 15 Temmuz'un yıldönümünde 15 Temmuz ruhunu canlı tutacağız. 15 Temmuz'u unutmayacağız, unutturmayacağız. 15 Temmuz'un Türkiye için bir milat olduğuna inanıyoruz" dedi.

EN BÜYÜK TEHLİKEYDİ
15 Temmuz'un darbenin ötesinde bir işgal girişimi olduğuna işaret eden BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, "15 Temmuz İstiklal Harbinden bu yana ülkemizin karşılaştığı en büyük tehlikeydi. O gece FETÖ, devleti ele geçirmeye, milleti tahakküm altına almaya kalkıştı. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu. Darbe girişimine karşı verdiğimiz bu mücadelede 250 vatandaşımız şehit oldu. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla ve minnetle anıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Temmuz bir milattır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN