Bu sergi kaçmaz

Antalya’da, 5 AVM’nin fuayesinde ‘Anadolu Ajansı Objektiflerinden Milli İradenin Yükselişi Sergisi’ açıldı. Fotoğraflar hüzünlendirdi

Giriş Tarihi: 15.7.2017
Bu sergi kaçmaz
FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında ve sonrasında AA foto muhabirlerinin Ankara ile İstanbul'da çektiği fotoğraflardan oluşan sergi, AK Parti Antalya İl Başkanlığı'nın ev sahipliğinde 5 alışveriş merkezinde halkın beğenisine sunuldu. Sergide, darbe girişimi gecesi yaşananlar ve ardından tutulan demokrasi nöbetlerinden kesitler yer alıyor. Sergiyi, vatandaşların yanı sıra farklı ülkelerden gelen turistler ziyaret ediyor.

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, 15 Temmuz'un hafızalara kazınması için sergiyi açtıklarını söyledi. Sergiyi, sıcak hava nedeniyle insanların yoğunluk oluşturduğu AVM'lerde düzenlediklerini anlatan Sümer, "Geçen seneki o darbe girişimini, hain FETÖ'cülerin, asker kılığına girmiş kişilerin vatandaşa silah doğrulttuğu o geceyi unutmak mümkün değil. Parti olarak da bunu unutturmayacağız" dedi. Sümer, "15 Temmuz gecesi yaşanan ruhu, heyecanı ve cesareti yansıtmak için o günün fotoğraflarını sergiliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu sergi kaçmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN