Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haydi meydana

FETÖ’nün hain darbe girişiminin bugün birinci yıl dönümü. Dün şehitler dualarla anılırken bugün binlerce Antalyalı, Ispartalı ve Burdurlu demokrasi nöbetlerine çıkacak

Giriş Tarihi: 15.7.2017
Haydi meydana
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bugün milyonlar nöbete çıkacak. Tüm Türkiye'de olduğu gibi dün Kur'an tilavetleri, hatim duaları ve mevlitlerle şehitlerini anan Antalya, Isparta ve Burdurlular bugün de Türk bayrakları ile hain girişime karşı bir kez daha dik duruş için nöbet tutacak.

MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ
Demokrasi nöbetleri öncesi Batı Akdeniz'in üç kentinde 'Milli Birlik Yürüyüşü' düzenlenecek. Hain darbe girişiminin yıldönümü olan ve saatlerin 00.13'ü gösterdiği anda camilerden okunacak selalar ile vatandaşlar meydanlara çağrılarak nöbet başlatılacak. Yürüyüşler Antalya ve Isparta'da 21.00, Burdur'da ise 20.30'da başlayacak.

İL İL 15 TEMMUZ PROGRAMLARI
ANTALYA
Saat 18.00: Lara Plajı'nda Demokrasi ve Şehitler Kum Heykel Anıtı açılışı Saat 19.00: 15 Temmuz Demokrasi Anıtı, 15 Temmuz Şehitleri Caddesi ve Şehit Ömer Halisdemir Caddesi'nin açılışı Saat 21.00: Güllük Caddesi Atatürk Devlet Hastanesi önünden başlayacak Milli Birlik Yürüyüşü ile Cumhuriyet Meydanına intikal edilmesi. Saat 00.13: Sela okunarak Demokrasi Nöbetine başlanılması.
ISPARTA
Saat 21.00: Isparta Belediye Başkanlığı önünden 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'na Milli Birlik Yürüyüşü. Saat 00.13: Selaların okunması ile meydanda nöbete başlanılması.
BURDUR
Saat 20.00: Köprübaşı mevkisinden Cumhuriyet Meydanı'na kadar Demokrasi Şöleni Yürüyüşü. Saat 20.30: Cumhuriyet Meydanı'nda 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü' mitingi. Saat 00.13: Sela okunarak 16 Temmuz sabah namazına kadar nöbet tutulması
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haydi meydana
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN