İki ‘Ürün Tasarım Ödülü’ birden aldı

Yeni SUV Peugeot 3008 ve bagajında şarj edilebilen scooter e-Kick ikilisi bu yılki Red Dot Ürün Tasarım Ödülleri’ne damgasını vurdu

Giriş Tarihi: 16.7.2017
İki ‘Ürün Tasarım Ödülü’ birden aldı
Antalya'DA Balaban Otomotiv'in bayiliğini yaptığı Peugeot, bu yılki Red Dot Ürün Tasarım Ödül Töreni'nin yapıldığı Almanya'nın Essen kentinde zirveye çıktı. Peugeot, Yeni SUV Peugeot 3008'in iç ve dış tasarımı da dahil başarılı tasarımları için iki farklı 'Ürün Tasarım Ödülü' birden aldı. MICRO ile birlikte geliştirilen elektrik destekli scooter e-Kick, kent içi mobilitenin zorluklarına karşı tamamen yeni bir çözüm olarak kabul edildi.

TOPLAM 37 ÖDÜL
Böylece Peugeot, Red Dot Ürün Tasarım Ödülü'nü dördüncü kez müzesine götürdü. Yeni SUV Peugeot 3008, Traveller (2016), 308 SW (2014) ve RCZ (2010) modellerinin başarılarını takip ediyor. Bu ödül, 2017 Yılın Otomobili Ödülü de dahil olmak üzere Yeni SUV Peugeot 3008'in almış olduğu ödül sayısını 37'ye çıkartırken, e-Kick'in ilk prestijli ödülü olmasıyla da ayrı bir önem taşıyor.

YENİLİKÇİ TASARIM
Dış tasarımıyla olduğu kadar iç tasarımıyla da ön plana çıkan Yeni SUV Peugeot 3008'i, Avrupa'da satışa sunulduğu günden bu yana 150 binden fazla kişi sipariş etti. Elektrik destekli scooter e-Kick ise, araç şehir içinde park edildikten sonra gidilecek noktaya kalan son birkaç kilometrenin konforlu bir şekilde kat edilmesine yardımcı oluyor. Yeni SUV Peugeot 3008 ve e-Kick 6 Ağustos 2017 tarihine kadar 'Design on Stage' temalı sergi kapsamında Almanya'nın Essen kentinde Red Dot Tasarım Müzesi'nde sergilenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki ‘Ürün Tasarım Ödülü’ birden aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN