Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğal olarak ‘sağlıklı’

Kentin tek doğal buz pateni pisti olan ’ın İşletme Müdürü Ali Yamanlar, doğal buz pistinde spor yapmanın vücut sağlığına ve dengesine yarar sağladığını açıkladı

Giriş Tarihi: 6.8.2017
Doğal olarak ‘sağlıklı’
Antalya'nın tek doğal buz pateni pisti olan , serbest buz pateninin yanı sıra, artistik buz pateni ve buz hokeyi kulüplerine de hizmet veriyor.

SAĞLIK AÇISINDAN ÖNEMLİ
Magic Ice'ın İşletme Müdürü Ali Yamanlar, 450 metrekare alana sahip olan buz pateni pistinde deneyimli eğitmenler eşliğinde 60 kişilik patencinin aynı anda kayabildiğini vurguladı. Ali Yamanlar doğal buz pistlerinin sağlık açısından önemli olduğunu belirterek, "Düzenli olarak buz pistinde spor yaptığınızda vücut sağlığına ve dengesine yarar göstermektedir" dedi. Paten yapacak çocukları ve yetişkinler için tüm ekipmanları sağladıklarını ifade eden Yamanlar, "Buz patenine gelecek kişilerin düşme, çarpma gibi konularda yaralanma ön yargılarını silmeleri gerekmektedir. Her yaştan bireyler bu sporu tercih edebilir" dedi.

KORKUNUZU YENİN
Seans ücretlerinin her yaşta kişiler ve her ekonomik seviyede aileler için uygun tutulduğunu vurgulayan Yamanlar, "Kompleksimizin 100 kişilik seyir terasında özel gün ve partiler düzenlenmektedir. Ayrıca kafe ve dinlenme alanında sporcularımıza refakat eden misafirlerimiz içinde zaman geçirecekleri alan mevcuttur" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğal olarak ‘sağlıklı’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN