Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güzel hisset güzel yaşa

Kurduğu kliniği ile dikkat çeken bir başarıya imza atan Op. Dr. , kliniğin başarı hikayesini, plastik ve estetik cerrahi alanındaki gelişmeleri ve trendleri anlattı

Giriş Tarihi: 6.8.2017
Güzel hisset güzel yaşa
Cerrahi estetik uzmanı Op. Dr. , 2017 yılında kurduğu kliniğini, başarı hikayesini, plastik ve estetik cerrahi alanındaki gelişmeleri ve son trendleri anlattı. 17 yaşında tıp fakültesine başlayan Geyik'e göre kliniğin başarısının en büyük sırrı, gelen herkesi kendi yakınıymış gibi görerek sahiplenmek.

YAZ DÖNEMİ MODASI
Bir plastik ve estetik cerrahı olarak bu başarının temel sebebini nasıl yorumlarsınız? Sahiplenmek, gelen herkesi ve kendi yakınımmış gibi görüp, o şekilde değerlendirmek ve en doğru yaklaşımla neler yapılacağına karar vermektir. Bunu da gelenler gerçekten hissederler ve karşılıklı bir güven oluşur. Yaz geldi. En sık uygulanan estetik ameliyat nelerdir? Tabi ki her dönem olduğu gibi burun estetiği ön planda. Bunu meme ve popo estetiği ile yağ aldırma takip etmektedir. Aslında tüm ameliyatlar için bir zaman veya mevsimin çok bir anlamı yok. Sadece kişinin buna vakit ayırması ile ilgili bir durum söz konusudur.

BREZİLYA POPOSU
Şu popüler 'Brezilya poposunu' dinlemek isteriz. Zor bir ameliyat mı? Aslında bizim için çok kolay, aynı şekilde yaptıracak kişi içinde öyledir. Tek sıkıntı operasyon yapılacak kişinin buna uygun olması gerekir. Sıklıkla yurtdışından gelenler bu operasyonu istemektedirler. Operasyon içeriğini de özetlersek sırtta, karında, popo kenarlarından alınan yağ dokularını hazırladıktan sonra popoya orantılı şekilde enjekte etmektir. Bu şekilde hem yağ alınan yerlerde, özellikle bel çevresi ve basenlerde incelme olur, hem de popo dik ve kalkık olur.

KİŞİYE ÖZEL ESTETİK
Yüz germe ya da burun, çene gibi operasyonları nasıl planlıyorsunuz? Yüz estetiği çok önemli bir konu, çok tecrübe gerektirmektedir. Her kişiye özel düşünüp özel tasarlamaktayız. Kişinin doğal yapısını bozmadan o kişinin yüz hatlarına uygun bir işlem yapmak gerekir. Aslında sağlam bir iletişim kurarak, karşılıklı olarak ne yapılacağına, nasıl bir sonuç istediğimize karar veriyoruz.

ERKEKLER NE İSTER
İşin cerrahi kısmı dışında neler var klinik hizmetlerinizde? Cerrahi ve ameliyatsız tüm işlemler kliniğimizde mevcut. Örnek verirsek dudak dolgusu ile birlikte diğer tüm dolgu işlemleri, botoks, gençlik aşısı, somon, DNA PRP, lazerle yüz geçleştirme germe, altın iğne, dövme silme, lazer ile idrar kaçırma tedavisi ve vajinal daraltma, ameliyatsız burun ve yüz estetiği gibi daha sayamadığım birçok işlemimiz var.
Erkekler en çok hangi operasyonlarda öne çıkıyor? Talepleri neler? Yaptığımız işlemlerde kadın ve erkek oranı neredeyse eşit. Tabi ki en çok burun ve erkeklerde meme dokusunun kontrolsüz şekilde büyümesi (jinekomasty) ameliyatı ön planda oluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzel hisset güzel yaşa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN