Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şifalı suyun adresi

Doğal kaynağın üzerinde olan ’de sağlıklı termal su, yer altından alınarak otelin 306 odasına kadar ulaştırılıyor

Giriş Tarihi: 6.8.2017
Şifalı suyun adresi
Afyonkarahisar'da 1992 yılından beri hizmet veren , yerin katbekat altından çıkan tabiat ananın insanoğluna hediyesi şifalı suları beş yıldızlı otel konforunda sunuyor. 2017 yılı itibariyle yüzünü yenileyen tesis, geçmişten kopmadan geleceği sunma anlayışıyla 24 yıldır hizmet veriyor.

DOĞAMIZDA TERMAL VAR
Toplamda 110 bin metrekare alana kurulmuş olan tesiste, güzellik kaynağı SPA merkezi, termal suyun da kullanıldığı açık ve kapalı yüzme havuzları, özenle hazırlanmış yürüyüş parkurları ve açık hava spor alanlarının yanı sıra, gelişmiş bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi de yer alıyor.

SIMSICAK BİR YUVA ORTAMI
Doğal kaynağın üzerindeki konumu ile sağlıklı termal suyu yer altından alınarak, otelin farklı beklentilere uygun olarak hazırlanmış 306 odasına kadar ulaştırılıyor. Oruçoğlu Thermal Resort Otel'de ayrıca sudan gelen sağlığın gücünü kullanarak terapi ruhuna uygun, dingin ortamlarda, konusunda ihtisas sahibi personelle özel terapiler de veriliyor.

FİZİK TEDAVİ İLE SAĞLIK
Fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezinde uzman doktor, fizyoterapist ve hemşireler eşliğinde romatizmal hastalıklar, ortopedik bozukluklar, kas ağrıları, artozlar, lomber ve servikal disk hernileri, nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıkların tedavileri sudan gelen sağlığın gücü kullanarak gerçekleştiriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şifalı suyun adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN