Hayırsever Uyaroğlu bir okul daha yaptırıyor

Giriş Tarihi: 11.8.2017
Hayırsever Uyaroğlu bir okul daha yaptırıyor
Antalya'nın Kepez ilçesinde iş adamı Ali Uyaroğlu tarafından yaptırılacak imam hatip ortaokulunun temeli atıldı. Kepez Belediyesi tarafından Çankaya Mahallesi'nde yer tahsisi yapılan 24 derslikli Emine-Ali Uyaroğlu İmam Hatip Ortaokulu'nun temel atma törenine Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgöde, Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Karabacak, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, hayırsever Ali Uyaroğlu, meclis üyeleri, STK temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

OKUL YAPIMINA DEVAM
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Her yeni okul, geleceğin Türkiye'sine tutulan birer projektör ve geleceğin Türkiye'sine açılan bir kapıdır" dedi. Başkan Tütüncü, Milli Eğitim Bakanlığı ile Çankaya Mahallesi'ne, ortaokul, lise ve daha büyük ilkokul yapılmasıyla ilgili çalışma başlattıklarını ifade etti. Özgödek de, Uyaroğlu'na teşekkür etti.

VATAN SEVGİSİNDEN
Hayırsever Ali Uyaroğlu ise yaptırdığı bütün bu eserleri, para bolluğundan değil, vatan sevgisinden dolayı yaptığını ifade etti. Konuşmaların ardından protokol üyeleri, butonlara basarak 24 derslikli Emine -Ali Uyaroğlu İmam Hatip Ortaokulu'nun temeline ilk harcı döktü. Başkan Hakan Tütüncü ve Ali Uyaroğlu'na teşekkür plaketi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırsever Uyaroğlu bir okul daha yaptırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN