Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat Çeltikçi’ye Aile Sağlığı Merkezi

’nın Manavgat ilçesi 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Çeltikçi Mahallesi’nde hizmete açıldı.

Giriş Tarihi: 14.11.2017 17:11
Manavgat Çeltikçi’ye Aile Sağlığı Merkezi

Çeltikçi Mahallesi'nde açılan 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hizmet vermeye başladı. Kurucu Hekimliğini Dr. Onural Baş'ın yaptığı 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde şimdilik 1 doktor 1 hemşire görev yapıyor. Çeltikçi ve komşu mahallelerdeki vatandaşlara Manavgat'a kadar yorulmadan sağlık hizmeti alabilme imkanı sağlayan Merkezin, kısa süre içerisinde bölgenin önemli sağlık merkezlerinden bir tanesi olması bekleniyor.

Babasının doğduğu Çeltikçi Mahallesinde Manavgat 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'ni kurarak hizmete açmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Dr. Onural Baş, "Manavgat Çeltikçi Mahallesinden emekli öğretmen Yalçın Baş ve Ulukapı Mahallesinden rahmetli emekli öğretmen Ali Yıldırım'ın kızı emekli öğretmen Aynur Baş'ın oğluyum.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra sırasıyla Şemdinli, Burdur Bucak, Karamanlı ve Çavdar'da görev yaptıktan sonra Aile Hekimi olarak memleketim Manavgat'ta 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'ni hem de babamın köyü Çeltikçi'de kurmakla görevlendirildim. Kısa sürede kuruluş işlemlerini tamamlayıp hizmete açtık" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat Çeltikçi’ye Aile Sağlığı Merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN