Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhalefet kaos istiyor

SABAH Akdeniz seçimin nabzını tutmaya devam ediyor. ‘’nın kendilerine güven verdiğini anlatan Antalyalılar, muhalefet partilerinin kaostan beslendiğini belirtiyor

Giriş Tarihi: 18.5.2018
Muhalefet kaos istiyor
Seçimlere 36 gün kalırken SABAH Akdeniz vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor. 'Cumhur İttifakı'nın kendilerine güven verdiğini anlatan Antalyalılar, muhalefetin kaostan beslendiğini belirtiyor. Uçuk vaatlerin eski dönemi andırdığını vurgulayan vatandaş, "Biz bunları 20 yıl önce dinlemiştik. Hala ders almamışlar. Artık yeni Türkiye'de bu tür vaatlere kimse inanmaz. Çünkü insanımızın gözü açıldı, her an her şeyi rahatlıkla öğrenebiliyor" dedi.

BU SEÇİM VATAN MESELESİ
Yeni Türkiye'de her şeyin farklı olduğunu söyleyen 74 yaşındaki emekli Ünal Karayuplu, dış güçlerin ülkenin önünü kesmeye çalıştıklarını söyledi. Karayuplu, "Muhalefet kaostan besleniyor. Gezi olayları gibi ülkeyi karıştırmaya yönelik planlar yapıyorlar. Bizi kandırmak için her türlü vaatte bulunuyorlar. Türkiye üzerine oynanan oyunları bozmak için 'Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğim. Çünkü her anlamda refah bir yaşama ulaşmanın yolu buradan geçiyor" dedi. 24 Haziran'ın vatan meselesi olduğunu söyleyen esnaf Cengiz Baş, "Vatanını seven, yerli ve milli olan Cumhur İttifakı'nı desteklemeli. Muhalefet partilerinin tek derdi Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek. CHP kirli bir ittifak içinde. Onlara gerekli cevabı millet sandıkta verecektir" diye konuştu. Emekli 66 yaşındaki Sadettin Özsoy ise 16 yıldır hastane kuyruklarından kurtulduğunu ifade etti. Özsoy, "Eczanelerden artık rahatlıkla ilacımı alabiliyorum. Çilemiz bitti" dedi.

İKRAMİYE YASALLAŞMALI
Alanya'da yaşayan 63 yaşındaki emekli Recep Salkım ise, bayram ikramiyelerinin yasallaşmasını talep ediyor. Hükümetin aldığı karardan dolayı çok memnun olduklarını söyleyen Salkım, "Bu hükümeti sonuna kadar destekleyeceğim. Çünkü sadece bizim değil dünyadaki tüm mazlumların koruyucusu" ifadelerini kullandı.

TARİHİ BİR KARAR ALINDI
Antalyalı 65 yaşındaki emekli Hasan Çelik, hükümetin vatandaşların yüzünü güldürmek için çalıştığını ve bunun en basit örneğinin emeklilere dini bayramlar öncesinde biner liralık ikramiye verilmesi olduğunu söyledi. Bu çalışmanın tarihi bir karar olduğu belirten Çelik, "Son paket sadece bizim değil, herkesin yüzünü güldürdü. Tarımdaki teşvikler müthiş. İnsanların ev sahibi olması için faiz indirimleri çok önemli. Bu anlayış bile insana verilen değeri gösteriyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhalefet kaos istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN