Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hem destek hem eğlence

Sağlık çalışanlarına destek amacıyla saat 21.00’de yapılan alkışlara da evinin terasından DJ performansı ile destek verdi

Giriş Tarihi: 25.3.2020 ABONE OL
Hem destek hem eğlence
Antalya'da DJ Berk Batı, sağlık çalışanları başta olmak üzere görev başındaki tüm kamu personeli için evinin terasında DJ performansı sergiledi. Batı'nın performansına komşuları da alkışla destek verdi.

TERASA DJ KABİNİ KURDU
Koronavirüs salgını nedeniyle sağlık çalışanları büyük mücadele verikken onlara destekler de artarak devam ediyor. Evlerinden dışarı çıkmayıp salgından korunmaya çalışan vatandaşlar ise saat 21.00'de sağlık çalışanlarına moral ve destek amacıyla evlerinin balkonundan ve pencerelerinden alkış tuttu. Antalya'da eğlence mekanlarının ve konserlerin sevilen ismi DJ Berk Batı ise destekte farklı bir çalışmaya imza attı. Batı, evinin terasına kurduğu DJ kabininde Murat Göğebakan'ın 'Vazgeçilmiyor' parçasını saat 21.00'de sağlık çalışanları başta olmak üzere görevi başındaki tüm kamu personeli için çaldı. Batı'nın DJ performansı mahalleli tarafından alkışlarla desteklenirken bazı vatandaşların evlerinin balkonunda meşale yakması dikkati çekti.
ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem destek hem eğlence
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA