Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da "Onlar Sizi Bekliyor" Kampanyasına Büyük Destek

Giriş Tarihi: 19.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 17:26
Aksaray’da Onlar Sizi Bekliyor Kampanyasına Büyük Destek
Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi’nin başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yer alan "Onlar Sizi Bekliyor" kampanyasına bağışla destek veren yardımsever iş adamlarına Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından teşekkür belgesi verildi.
Kadın Koordinasyon Merkezi Fahri Başkanı Hasibe Yazgı öncülüğünde başlatılan ihtiyaç sahibi aileler için "Onlar Sizi Bekliyor" kampanyası ile yardıma muhtaç kişilerin ihtiyaçların karşılamak ve insanlar arasında yardımlaşma duygusunun pekişmesi amaçlanıyor.
Yardım kampanyasına desteğin her geçen gün artığını dile getiren Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi görmeyi sürdüreceklerini söyledi. Kampanya dahilinde ihtiyaç sahiplerine gıda, giyim ev tekstili, mobilya, beyaz eşya, mutfak eşyası ve yakacak gibi yardımların yapıldığını belirten Başkan Yazgı, bağış yaparak kampanyaya destek veren yardımsever iş adamları Cüneyt Göktaş ve Hacı Düzgün’ü tebrik ederek teşekkür belgesi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aksaray’da "Onlar Sizi Bekliyor" Kampanyasına Büyük Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN