Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da 6. Tarım Ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 1.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:49
Aksaray’da 6. Tarım Ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı
’da, 2014 yılında altıncısı düzenlenen “Tarım ve İnsan” konulu ulusal fotoğraf yarışmasında sergilenmeye değer görülen fotoğraflar öğrencilerin, tarıma hizmet veren ve alan kurum ve kuruluşların sivil toplum örgütlerinin ve halkımızın tarımsal değerlere ilişkin sosyal ve bireysel duyarlılığını geliştirmek amacıyla dört gün süre ile sergileniyor.
Özel bir alış veriş merkezinde yapılan sergi açılışına Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Selahattin Derici, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Berkir Kayan, Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk katıldı.
Serginin açılışında konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, “Malum olduğu üzere Bakanlığımız 2009 yılından bu yana her yıl “Tarım ve İnsan" konulu ulusal fotoğraf yarışması düzenlemektedir. Geçen yıl altıncısı düzenlenen ve Genel, Çiftçi-Üretici, Aile Çiftçiliği, Öğrenci, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları ve Denizbank Çalışanları olmak üzere toplam altı kategoride dereceye giren 70 fotoğraf, 31 Mart-3 Nisan tarihleri arasında dört gün süre ile ilimizde sergilenecektir. 31 Mart-3 Nisan 2015 tarihleri arasında EFOR Avm Güzel Sanatlar Merkezindeki sergiyi, tüm vatandaşlarımız ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aksaray’da 6. Tarım Ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN