Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Yemeği

Giriş Tarihi: 6.4.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:14
Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Yemeği
Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görev yaparken başka okullara atanan dört öğretmen ve idareciler için veda gecesi düzenlendi.
Bir restoranda yapılan veda yemeğine Okul Müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu ve çok sayıda öğretmen katıldı. Aksaray Yeşilova Lisesi Müdürlüğüne atanan Cemil Demir, aynı okula müdür yardımcısı olarak atanan Hamit Uygun, Somuncu Baba Lisesine müdür yardımcısı olarak atanan Kadir Oltulu ve Uluırmak Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezine atanan Lütfü Polat için veda yemeği düzenlendi. Yemekte okuldaki birlik ve beraberliğin örnekleri sergilenirken tayini çıkan öğretmenlere yeni görev yerlerinde başarılar dileyen Okul Müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu, “Güzel bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Birlikte başarıla ulaştık ve bundan sonra da bu başarılarımıza siz olmadan devam etmeye çalışacağız. Bizimle beraber görev yapıp bizleri onurlandıran tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor. Yeni okullarında da aynı başarıyı devam ettirmelerini diliyorum” dedi.
Tayini çıkan öğretmenler ise, “Sizlerle aynı okulda görev yapmaktan her zaman onur duyduk. Artık yeni okullarımızda görev yapmaya devam edeceğiz. Bizim için Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin çok ayrı bir yeri var. Burada çok önemli dostluklar kurduk ve bu dostlukları hiçbir zaman unutmayacağız. Bizler için bu geceyi hazırladığınız için tüm emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN