Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Madeni Sanatkaârlardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
Madeni Sanatkaârlardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret
’da Madeni Sanatkarlar ve Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Üçkulak ve yönetimi Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.
Sanayi bölgesinin taşınması ve konu hakkında görüş beyan etmek üzere Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret eden Mehmet Üçkulak, “İstişare ve esnaf kardeşlerimizin düşünceleri bildirilmek üzere sizleri ziyaret etmek istedik” dedi. Aksaray Sanayisinin sürekli büyüme ve gelişme gösterdiği ilave eden Üçkulak, sanayide esnaflık yapan birçok esnafın dükkan sahibi olmak istediğini dile getirerek, “Sanayi sitesinde bulunan bir çok esnaf kardeşimiz taşınmak ve yeni sanayi bölgesinde de kira öder gibi dükkân sahibi olmak istiyor” diye konuştu.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, oda başkanı ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizim en büyük projelerimizden biri sanayi projemiz. Bizim proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerin tekrar fikir alıp bu yeni fikirlere uygun projeyi tekrar refüze edeceğiz. Son aşamada TOKİ’yle sözleşme protokolü imzalayıp en kısa sürede bu işi başlatacağız” dedi.
Başkan Yazgı, son olarak Bu hafta sanayiye gelip, esnaflarımızla bu konuyu tekrar konuşmak istiyoruz” diyerek sanayi esnaflarının görüşlerini dinleyeceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Madeni Sanatkaârlardan Başkan Yazgı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN