Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kgk’dan Huzurevinde İftar Programı

Giriş Tarihi: 7.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
Kgk’dan Huzurevinde İftar Programı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında ’da kadınların iş hayatlarına katılımlarını sağlamak amacıyla faaliyetlerini yürüten Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu (KGK), iftar programı düzenledi.
Abdülkadir Üçyıldız Huzurevinde hayatlarını sürdüren yaşlılarla bir araya gelen Kadın Girişimcilerin programına Vali Şeref Ataklı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve protokol eşleri de programda yer aldı.
İftar saati öncesi yaşlılarla sohbet eden Vali Şeref Ataklı ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı programın düzenlenmesinde emeği geçen Kadın Girişimciler Kuruluna teşekkür etti.
Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu olarak sık sık huzurevini ziyaret ettiklerini ve oradaki yaşlılar ile bir araya geldiklerinin altını çizen Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nilgün Tosun, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin Kadın Girişimciler Kurulu olarak bundan önce ki süreçte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hepimizin bir annesi, bir ablası, bir babası, bir abisi olan huzurevi sakinlerini fırsat bulduğumuz her an ziyaret ettiğimizi belirtmek istiyorum” dedi.
Program boyunca yaşlılar ile sık sık bir araya gelen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, programda yer alan her bir huzurevi sakininin elleri öpülesi insanları olduğunun altını çizerken, “Böylesine Anlamlı ve Duygusal bir iftar programında bizleri bir araya getiren Kadın Girişimciler Kurulumuza teşekkür ediyorum. Ticaret ve Sanayi Odası olarak kadın girişimcilerimize her alanda ve her platformda destek verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bugünde burada yapmış olduğumuz bu anlamlı iftarda kendilerine göstermiş oldukları insani duygularından dolayı başta KGK Başkanımız olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kgk’dan Huzurevinde İftar Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN