Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATSO’dan Teröre Lanet

Giriş Tarihi: 23.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde terör örgütü PKK tarafından evlerinde şehit edilen polis memurları Feyyaz Yumuşak ve Okan Acar için yazılı basın açıklaması yapıldı.
ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde insanlık dışı bir eylem sonucu ölen onlarca vatandaşımızın sonrasında terör örgütü PKK tarafından Suruç olayları bahane gösterilerek şehit edilen polislerimize Yüce Allah’tan rahmet, milletimize baş sağlığı diliyorum. Yıllarca Türkiye üzerinde oynanan çeşitli senaryolar yeniden ortaya çıkartılmak istense de, bilinmesi gereken bir gerçek var ki ülkeyi karıştırmak isteyenler emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Mesai saatleri sonunda evlerine dinlenmek için giden 2 polisimizi hain bir şekilde öldürmek hainliğin en büyüğüdür. Yıllarca askerimize ve polisimize çeşitli pusularla katleden terör örgütünün yaptıkları karşılıksız kalmayacak ve hain planı devreye sokanlar iki cihanda da hesap vereceklerdir. Tarih boyunca yüce Türk Milletini çeşitli senaryo oyunlarıyla bölmek isteyenler bilmelidir ki Dünya var oldukça Türkiye Cumhuriyeti var olacaktır” dedi.
Yapılan saldırıların hesaplarının mutlaka sorulacağını belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ise, “Türk Milleti yıllarca PKK denilen terör örgütünün ve dış kuvvetlerin çeşitleri senaryo ve planlarıyla bölünmek istense de milletimiz azmi ve inancı sayesinde bu örgütler emellerine hiçbir zaman ulaşamamıştır. Her zaman belirttiğim üzere bizim insanımız Dünya devletleri arasında bayrağına, vatanına, inancına sahip en büyük ülkenin insanıdır. Şanlıurfa’nın Suruç ve Ceylanpınar ilçelerinde yapılan iki olay da insanlık suçunun en büyüğüdür. Milletimiz bombalı saldırı ile derin üzüntü içerisinde iken Terör Örgütü PKK’nın bu olayların sorumlusu sanki emniyet birimlerimiz dercesine 2 polisimize hiçbir kitapta yazmayan hain bir şekilde şehit etmesi üzüntümüzü daha çok artırmıştır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATSO’dan Teröre Lanet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN