Atış poligonları dörtlendi

Güvenlik sektöründe hizmet veren Akdeniz Güvenlik, bilgisayarla kontrol edilen beş kulvarlı ve 25 metrelik poligonla İstanbul'da yer alan dördüncü ve en gelişmiş özel atış poligonunu bünyesine kattı.

Giriş Tarihi: 11.11.2013 16:06 Güncelleme Tarihi: 11.11.2013 16:56
Akdeniz Güvenlik, tüm güvenlik personeli için zorunlu olan yıllık 25 atışlık eğitimini, kendi personeline ve tüm silahlı güvenlik sertifikası sahibi personele sunacak.

Atış poligonunun gazetecilere tanıtımında yer alan Akdeniz Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Şimşek, "Atış poligonu ile teorik eğitimi pratikle entegre eden, bu entegre eğitimi hem kendi personeline hem de tüm güvenlik personeline verebilen tek şirket Akdeniz Güvenlik oldu. Bu sektördeki öncü rolümüzün bir parçası. Akdeniz Güvenlik eğitimle büyüyecek" dedi.

Silahlı güvenlik personelinin hem yeni sertifika alımında hem de yıllık eğitiminde zorunlu kılınan 25 atışlık eğitim, sadece İstanbul'da bulunan yaklaşık 100 bin silahlı güvenlik personeli düşünüldüğünde yılda 10 milyon liralık bir pazar oluşturuyor.

Yaklaşık 10 bin personeline sürekli eğitim veren Akdeniz Güvenlik, fiziki güvenlikte ayrı ayrı uzmanlıklar gerektiren üniversite kampusları, adliyeler, elektrik dağıtım şebekeleri, parklar, metro ve tramvay durakları gibi farklı alanların yanı sıra elektronik güvenlikte de yeni yatırımlarla yurt dışına güvenlik hizmeti ihraç ediyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Atış poligonları dörtlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz