'la ilgili şok edecek iddia

Doğan Medya tarafından cilalanan HDP lideri için şok iddia: Selo, 'ı eğlendirmek için ayağına gidip çalıyor, türkü söylüyordu

Giriş Tarihi: 18.6.2015 11:38
Selahattin Demirtaş'la ilgili şok edecek iddia

Ergenekon sanıklarından Yalçın Küçük seçim sonuçlarını değerlendiren açıklamalarda bulunurken hakkında da önemli bir iddiada bulundu.

Küçük "Selo Demirtaş'ın 'ın evine gidip çalıp türkü söylediğini duydum. Doğan, 'Selo'nun sazı iyiymiş, bir getirin,' demiş, getirmişler, sazını da almış... Selo'nun, Aydın Doğan'ı eğlendirmek için ayağına gitmesi ve saz çalmasını, eğer aklını kaçırması saymıyorsak, başka bir şeyini kaçırdığı şeklinde anlayabiliriz. Hâlâ inanmıyorum. Yaptıysa, sıkılmamasına pek şaşırdım. Aydın Doğan mı? CHP'nin yöneticisidir" diye konuştu.

Bu arada parti liderlerinin art arda gelen demeçleri ve TÜSİAD gibi kurumlarla görüşmelerinin yoğunlaştığı günlerde Demirtaş'ın ortadan kaybolması da dikkat çekti. HDP'nin İstanbul'dan seçilen vekilleri dün İstanbul İl Seçim Kurulu'ndan mazbatalarını alırken Demirtaş'ın mazbatasını ise avukatı Hasari Yenice aldı. Neredeyse üç gündür ortalıkta görünmeyen Demirtaş'ın, seçim sonrası kendisine üç kez ayar veren Kandil'e gittiği ve talimatlar almak üzere PKK'nın dağdaki elebaşlarıyla görüştüğü iddia edildi.

Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Selahattin Demirtaş'la ilgili şok edecek iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz