'ndan sürpriz iftar ziyareti

, eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer Davutoğlu ile Ankara'nın Mamak semtinde yaşayan Baydan ailesine sürpriz yaparak nın konuğu oldu.

Giriş Tarihi: 20.6.2015 16:54 Güncelleme Tarihi: 20.6.2015 16:54
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan sürpriz iftar ziyareti

Davutoğlu, iftar saatinde, eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer Davutoğlu ile Mamak'ta yaşayan Baydan ailesinin evini ziyaret etti.
Davutoğlu ailesi, Afife Aydan ile kızları Aleyna Nur, Meryem ve Elif Nur Baydan tarafından karşılandı. Başbakan , eşi ve kızıyla birlikte gittikleri ziyarette, Baydan ailesinin nda oruçlarını açtı.

Eşi İsmail Baydan'ın rahatsızlığı nedeniyle evininin geçimini bir gözlemecide çalışarak sağlayan Afife Aydan, AA muhabirine, Başbakan Davutoğlu'nun sürpriz ziyareti karşısında çok şaşırdıklarını belirtti.

Afife Aydan, Başbakan Davutoğlu ve ailesinin kendilerini ziyaret edeceğinin haberini iftar saatinden 1-2 saat öncesinden aldığını, önce inanmadığını anlattı.Davutoğlu, dün eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer Davutoğlu ile Ankara'nın Mamak semtinde bir ailenin iftar sofrasına konuk oldu.

Aydan, "Her ihtimale karşın kendi hazırlığımı yaptım. Sonra iftar saatine doğru evimizin önünde Başbakanımızı ve ailesini görünce çok şaşırdım. Rüyamda görsem inanmazdım. Şaşkınlıktan, mutluluktan önce hiçbir şey konuşamadık. Başbakanımız konuştu, biz dinledik" dedi.

Davutoğlu ve ailesinin, ziyarette, Baydan ailesiyle orucunu açtıktan sonra bir süre sohbet ettiği ve hatıra fotoğrafı çekildikten sonra ayrıldığı öğrenildi.

Başbakan Davutoğlu'na, ziyaretinin ardından çıkışta mahalle sakinlerinin de büyük ilgi gösterdiği, bazılarıyla sohbet ettiği ve hatıra fotoğrafı çekildiği kaydedildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan sürpriz iftar ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz