Emenike ile Pereira arasında ilgin diyalog

ile yollarını ayırması beklenen Emmanuel Emenike, Teknik Direktör Pereira'dan ayrılmak için izin istedi ancak Portekizki hocadan ilginç bir cevap aldı.

Giriş Tarihi: 27.6.2015 12:00
Emenike ile Pereira arasında ilgin diyalog

Emenike, Pereira'ya "Olayları biliyorsun, gitmek istiyorum" dedi. Portekizli ise "Eğer kalıp bizimle savaşmak istersen kapım açık" yanıtını verdi. Emenike, Pereira'ya "Olayları biliyorsun, gitmek istiyorum" dedi. Portekizli ise "Eğer kalıp bizimle savaşmak istersen kapım açık" yanıtını verdi. Babası toprağa verildikten sonra Imo inancına göre 1 hafta yas tutması gerekmesine karşın, takıma katılan Emmanuel Emenike, ile yaptığı görüşmede satılması için izin istedi. Nijeryalı, İngiltere'den birkaç takımın istediğini ve geçen sezon yaşadığı olaylar yüzünden yararlı olamayacağını bildirdi.

Omuzlarda taşırlar
Pereira ise önceki dönemlerde yuhalanan, ıslıklanan, tartaklanan oyuncularla çalıştığını anlatıp, "Taraftar sadece iyi oyuna, atılan gollere bakar. Tüm ligler birbirine benzer. Dün dövmek isteyenler, gol attığında omzunda taşır. Savaşıp bu takımın parçası olmak istiyorsan, kapım açık. Aksi düşüncen varsa, kolaylık sağlanması için Terraneo ile konuşurum" diye konuştu.BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Emenike ile Pereira arasında ilgin diyalog
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz