'Aşk Zamanı' güçlü kadrosuyla ekrana geliyor

ATV'nin yeni dizisi 'Aşk Zamanı' bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Giriş Tarihi: 2.7.2015 10:01 Güncelleme Tarihi: 2.7.2015 11:07
'Aşk Zamanı' güçlü kadrosuyla ekrana geliyor

Başrollerini Yavuz Bingöl, Deniz Uğur, Ali Ersan Duru, Bekir Aksoy, Burcu Binici ve Nihan Balyalı paylaşıyor. Dizi; emekli bir kabadayı ve söz geçiremediği beş kızının öyküsünü anlatıyor.

REYHAN (DENİZ UĞUR)
Genç kadın, kasabanın güzeller güzeli belediye başkanıdır. Sakinken sevgilinin kucağı gibi olan 'Reyhan', hırçınken adamı bir kaşık suda boğuverir. Akıllıdır; lise mezunu olmasına rağmen üniversite okumuş kadar bilgilidir. Hayatı boyunca kasabasından başka yerde yaşamamasına rağmen bütün dünyayı gezmiş kadar kültürlüdür.

TEKİN (BEKİR AKSOY)
İlçenin emniyet amirlerinden 'Tekin', Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde çalışırken yıllarca Orhan'ın peşinden koşmuştur. Ancak onu bir türlü yakalayamaz. O da 'Orhan'ın kirli işleri bıraktığına inanmaz. Üstelik Belediye Başkanı Reyhan'dan hoşlandığı için 'Orhan'ı kendisine rakip olarak görür.

ORHAN (YAVUZ BİNGÖL)
Yeraltı dünyasının namlı kabadayılarından 'Orhan'; acımasızlığıyla suç âlemine korku salmış olmasına rağmen, kızlarına bir türlü söz geçiremez. Kızlar büyüyüp güzelleşmiş, işler 'Orhan'ın kontrolünden çıkmıştır. Yeraltı dünyasını terk eden 'Orhan', kızlarını taliplerinden uzak tutabilmek umuduyla ufak ve huzurlu bir kasabaya yerleşir.

EDA (NİHAN BALYALI)
Girişken, cilveli, konuşkan, hamarat ve romantik biri olan 'Eda'; tam bir ev kızıdır. Genç kızın aklı fikri; hayırlı bir kısmette ve kendi pembe panjurlu evindedir.

DERYA (MÜGE BAYRAMOĞLU)
'Derya' maceraya düşkündür. Deli dolu ve kavgacı biri olan 'Derya'; erkek çocukları gibi dağda tepede dolaşmayı sever.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
'Aşk Zamanı' güçlü kadrosuyla ekrana geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz