İşkence bitti!

'Evliliğim işkenceye dönüştü' diyerek sosyetik eşinden boşanmak isteyen Bade İşçil, önce davayı geri çekti. Dün yeniden boşanma kararı alan İşçil'in ilk işi Malkoç Süalp'in fotoğrafları ve soyadını sosyal medyadan silmek oldu...

Giriş Tarihi: 11.7.2015 14:26
İşkence bitti!

OLAY YARATAN İDDİALAR
Türkiye, önceki hafta Bade İşçil'in 2 yıllık eşi Malkoç Süalp hakkındaki iddialarını konuştu.
32 yaşındaki güzel oyuncunun geçtiğimiz ay açtığı boşanma davasında yer alan ifadeler herkesi şoke etti. Eşinin kendisine psikolojik şiddet uyguladığını öne süren Bade İşçil, "Bebeğimi emzirmeme izin vermiyor, doğumhaneye girip oğlumla aramızda bağ olmasın diye göbek bağını kesmek istedi" gibi sarsıcı iddialarda bulundu.

KADINLARI KIZDIRMIŞTI
Eşinin kendisini evden kovduğunu ve evcil köpeğini tekmeleyerek yaraladığını da iddia eden Bade İşçil, Malkoç Süalp'ten de 600 bin lira tazminat ve aylık 70 bin lira nafaka talep etti. Ancak güzel oyuncu, tüm iddialarına rağmen evliliğini yürütme kararı alıp davayı geri çekti. 2 yıldır sürdürdüğü evliliğinin 'işkence' olduğunu kendi ağzıyla dile getiren Bade İşçil'in bu kararı, özellikle hemcinslerinin büyük tepkisini çekti.

SABRI DÜN TAŞTI
Güzel oyuncu, eleştirilere kulak tıkayarak eşiyle mutluluk pozlarını sosyal medyadan paylaşarak "Evliliğimizde sorun yok" mesajı verdi. Ancak Bade İşçil'in sabrı dün taştı! Ünlü oyuncu, sosyal medyada Malkoç Süalp'le olan tüm fotoğraflarını sildi. Bununla yetinmeyen Bade İşçil, evlendikten sonra instagram ve twitter'da kullandığı "Bade Süalp" adını "Bade" olarak değiştirip kocasının soyadına veda etti.

BABASININ EVİNE GİTTİ
Dedikodulara göre güzel oyuncu, önceki gün Malkoç Süalp'le şiddetli bir tartışma yaşadı. Sosyetik eşinin yine sesini yükseltip kendisine hakaret etmesine artık dayanamayan Bade İşçil, oğlunu da alıp babasının evine gitti. Anne ve babasının "Artık boşanacaksın, bu evlilik bitti" sözlerini de artık dinleme kararı alan güzel oyuncunun, geri çektiği boşanma davasını önümüzdeki hafta yeniden açacağı da iddialar arasında...

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İşkence bitti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz