'li vekilin oğlu İstiklal'de

Beyoğlu'nun en hareketli pasajlarından birinde kafesi bulunan 'li 'nun oğlu Alican Tanrıkulu, çalışanlarıyla birlikte rakip kafenin garsonlarını dövdü. Olay yerine gelen polislere ise “O… Çocukları” diye hakaret etti.

Giriş Tarihi: 18.7.2015 17:01
CHP'li vekilin oğlu İstiklal'de terör estirdi

'de skandallar bitmek bilmiyor. İstiklal Caddesi'nin sembol mekânlarından 145 yıllık Hazzopulo Pasajı CHP Genel Başkan Yardımcısı 'nun oğlunun estirdiği terörle sarsıldı. Geçtiğimiz haftasonu meydana gelen olayda pasajda kafe işleten Mitan Alican Tanrıkulu ile iki kuzeni, iddiaya göre rakip kafenin çalışanlarına saldırdı.

TEKME TOKAT DÖVDÜLER

Mitan Alican Tanrıkulu ve iki kuzeni rakip kafe çalışanlarından M.S.G isimli garsonu tekme tokat dövmeye başladı. Tarihi pasaj da kavga biranda büyüdü. Tanrıkulu polisler tarafından gözaltına alınmak istendi. Mitan Alican Tanrıkulu bu sefer olaya müdahale eden polislere sözlü aldırı ve ağır küfürler ile karşılık verdi. Tanrıkulu "Siz Allah mısınız? Kendinizi ne zannediyorsunuz. Beni kimse buradan alamaz. Siz bizim kim olduğumuzu biliyor musunuz? O…. Çocukları. Size bunun hesabını soracağım" diyerek polislere hakarette bulundu. Görevli üç polis kendilerine küfür ve hakaretleri tutanak haline getirdi. 3 polis memuru küfürler ve tehditler savuran Mitan Alican Tanrıkulu'ndan şikâyetçi oldu. Kelepçe takılarak karakola götürülen Tanrıkulu ifadesinin ardından serbest bırakıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu'nun oğlu Mitan Alican Tanrıkulu hakkında 'kasten adam yaralamak' suçundan işlem yapıldığı belirlendi. Tanrıkulu ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Güvenliğim yok korkuyorum

Ümmü Gülsüm T. olaydan sonra Karakola giderek kavganın neden başladığını tarihi handa neler yaşandığını polise anlattı. Korktuğunu söyleyen Ummü Güsüm T. ifadesinde "Korkuyorum başıma her an bir şey gelebilir. Kısaca hayatımdan endişe duymaktayım" diye konuştu. (Akşam)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekilin oğlu İstiklal'de terör estirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz