"Erdoğan’ın 40 korumasından 25’i Fetullahçıydı"

, dün Beyaz TV’de yaptığı açıklamalara bugün twetter’dan devam etti. Kendisine “Erdoğan 30 Mart seçimlerini göremeyecek, çünkü intihar edecek” denildiğini belirten Gülerce, aynı kişilerin “Erdoğan’ın 40 korumasından 25’i bizim arkadaşımız” dediğini söyledi.

Giriş Tarihi: 27.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 27.7.2015 17:10
Erdoğan’ın 40 korumasından 25’i Fetullahçıydı

Bir dönem Gülen'e en yakın isimlerden biri olan , şok açıklamalarına devam ediyor. Hüseyin Gülerce, dün Beyaz TV'de yaptığı açıklamalara bugün twetter'dan Gülen örgütünü deşifre edecek iddialarda bulundu.

ERDOĞAN'IN 40 KORUMASINDAN 25'İ FETULLAHÇI'YDI!

Kendisine "Erdoğan 30 Mart seçimlerini göremeyecek, çünkü intihar edecek" denildiğini belirten Gülerce, aynı kişilerin "Erdoğan'ın 40 korumasından 25'i bizim arkadaşımız" dediğini iddia etti. Erdodğan'ın korumalarının Gülen ile bağlantısı böcek soruşturmasında da gündeme gelmişti.

BANA O İDDİALARDA BULUNAN KİŞİ YURTDIŞINA KAÇTI!

Gülerce, kensine bu iddiada bulunan kişiyi Savcılık ifadesinde bildirdiğini ve daha sonra yurtdışına kaçtığını söyledi. Gülerce Twetter'daki açıklamalarını şöyle bitirdi. "Başbakanın yanına devletin koruma polisini, gizli kayıt yapmak üzere yerleştirenlere hain denir. Hainlerle yolları ayırmak vatanseverliktir."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
"Erdoğan’ın 40 korumasından 25’i Fetullahçıydı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz