nı gizlice görüntüledi

Doğan Grubu'nun haber ajansı büyük bir skandala imza attı. Doğan Haber Ajansı, 'ndeki Bayramoğlu Koyu'nda bulunan ''nı uzaktan izinsiz görüntüleyerek fotoğraflarını servis etti. Kadınlara özel olan ve erkeklerin girmesinin yasaklandığı plajda kadınların mahremiyetine saygı duymayan DHA'ya tepki büyüyor.

Giriş Tarihi: 29.7.2015 15:59 Güncelleme Tarihi: 29.7.2015 16:38
DHA kadınlar plajını gizlice görüntüledi

'nin Darıca İlçesi'ndeki Bayramoğlu Koyu'nda, bu yılın başında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne devredilen 'Eğitim ve Dinlenme Tesisleri', belediye tarafından na dönüştürüldü. Plajın çevresi kapatılırken, girişine de 7 yaşından büyük erkek çocukların giremeyeceğine yönelik duyuru da asıldı.
Girişin ücretsiz olduğu Kadınlar plajında şemsiye ve şenzlonglardan da para alınmazken, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak konuyla ilgili olarak "Özellikle bayanlardan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde tamamen bayanlara ayrılan bir plajın yanı sıra, bu plajı da hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

DHA rahatsız oldu
Kadınlara özel bir plajın açılmasından rahatsız olan Doğan Haber Ajansı, Kocaeli Belediyesi'nin kararını eleştiren bir haber yayınladı. 'nın haberinde plajın uzaktan görüntülendiği ve kadınların gizlice fotoğraflandığı görüldü. Kadınların mahremiyetine saygısızlık yapan DHA'ya kadınlardan büyük tepki var.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
DHA kadınlar plajını gizlice görüntüledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz